Oblíbené prací kapsle Persil v novém

22.9.2017 00:00   |   Tiskové zprávy
Přesné a pohodlné dávkování, dokonalá čistota a svěží vůně jsou vlastnosti pracích kapslí Persil, které jsou v České republice tak oblíbené.

Persil

Nyní jsou gelové kapsle Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps, které kombinují prací prášek a gel k dispozici s novou silnější recepturou s technologií Persil 360° Complete Clean a v novém přitažlivém designu.  

Receptura Persil 360° Complete Clean obsahuje vylepšenou směs enzymů se speciálním polymerem, díky kterému snáze zatočí se skvrnami. Navíc je nový Persil šetrný k tkaninám, zjemňuje i vyhlazuje povrch textilních vláken a svým speciálním složením zachovává intenzitu barvy a zvyšuje jas.

A jako bonus si po každém praní užijete dlouhotrvající svěžest, která vás bude provázet na každém kroku. S novým Persilem jednoduše získáte vše, co potřebujete pro perfektní výsledek vašeho praní.

Persil Duo-Caps

Zelená komora kapslí Persil Duo-Caps obsahuje technologii, která zabraňuje vyblednutí barev a znovu jim dodá ztracený jas. Navíc bílému prádlu navrátí zářivou bělost.

Modrá komora obsahuje vysoce koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn, který v sobě mísí látky schopné poradit si s odolnými skvrnami. Výsledkem je dokonale čisté a svěží prádlo.

K dispozici jsou ve variantách regular, color, lavender color a sensitive. 

Persil Power-Mix Caps

Persil Power-Mix Caps jsou unikátní kombinací výhod dvou pracích forem - prášku a gelu v jednom a připravené rovnou k použití v jedné předdávkované kapsli.

První komora – prací gel - koncentrovaný tekutý prací prostředek je účinný na mastné skvrny, navíc přináší intenzivní vůni a je šetrný k vašemu oblečení. Díky tekuté formě začíná gel působit ihned po kontaktu s vodou.

Druhá komora – prací prášek - ideální na odstranění i těch nejodolnějších skvrn, jako jsou skvrny obsahující barviva (káva, čaj, kakao, ovoce, zelenina).

K dispozici jsou ve variantách regular, color a freshness by silan

Použití Persil Duo-Caps i Persil Power-Mix Caps je tak jednoduché - stačí vložit jednu kapsli do bubnu pračky, a to ještě před vložením samotného prádla. Po  kontaktu s vodou se kapsle rozpustí a uvolní tak 100 % prací síly přímo do praní.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci