Pomozte naplnit misky v útulcích

29.9.2017 00:00   |   Komerční články
Již skoro 100 let se 4. října připomíná Mezinárodní den zvířat, odkazuje na františkánského mnicha Sv.  Františka z Assisi, jenž pečoval o  opuštěná, nemocná a týraná zvířata.

Nakrmte v útulcích

Útulky v České republice v současné době pečují o tisíce psů a koček, které se vinou člověka ocitly bez domova. Z tohoto důvodu Nadace na ochranu zvířat a společnost Mars společně letos již podeváté pořádají kampaň „Pomozte naplnit misky v útulcích“, jež má za cíl prostřednictvím darování kvalitního suchého krmiva pomoci danému útulku.

Při této příležitosti se 22. září u Metropole Zličín uskutečnila akce věnovaná čtyřnohým mazlíčkům a péči o ně. Na místě bylo možné dozvědět se více o kampani „Naplňte misky v útulcích“ a zajít se ke stánku Nadace na ochranu zvířat informovat o způsobech pomoci útulkům.

Nechyběl ani odborník na výživu psů a koček pan MVDr. Leoš Železný, který velmi ochotně zodpovídal dotazy návštěvníků týkajících se nejrůznějších trápení domácích mazlíčků.

Patronka Nadace na ochranu zvířat a velká milovnice psů, herečka a zpěvačka Markéta Procházková (na titulním snímku) si psí odpoledne nenechala ujít a přišla kampaň osobně podpořit.

Kvůli velkému pracovnímu nasazení doma pejska nemá, ale v budoucnu by ráda darovala domov nějakému zvířeti z útulku.

Nezapomeňte tedy na svátek svého chlupatého kamaráda a darujte mu nějakou maličkost. Může to být nová hračka, kterou sami vyrobíte, nebo pochoutka ve formě žvýkacích tyčinek Pedigree® DentaStix®.

I tímto způsobem se zapojíte do letošní kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci