Správná péče o vaše uši

26.9.2017 00:00   |   Komerční články
Lidské ucho patří k pěti základním smyslovým orgánům lidského těla, společně se zrakem, hmatem, čichem a chutí jsou pro člověka to nejpodstatnější.

Aurecon

Umožňují nám vnímat okolní svět naplno nejrůznějšími formami a právě sluch nám dopřává mnoho požitků např. z hudby. Vnější zvukovody jsou nejvíce ohroženy, co se týče vzniku ušního mazu.

Abychom si požitek ze sluchových vjemů mohli vychutnávat co nejvíce, je zde zapotřebí pravidelná péče, tedy čistění. V tom vám pomohou produkty pro ušní hygienu od švýcarské společnosti Herb-pharma AG, která nabízí produkty Aurecon pro komplexní hygienu ucha.

Nejčastějším problémem je nadměrná tvorba ušního mazu, který vzniká v důsledku nesprávného čištění ucha. Ten může být příčinou vzniku zdravotních obtíží. Pro dokonalou ušní hygienu doporučujeme využívat 3 kroky efektivního čištění ucha s produkty Aurecon.

Aurecon drops

Aurecon drops jsou ušní kapky na pravidelnou péči o vnější zvukovod. Usnadňují samočištění ucha, odstraňují mazové zátky a pečují o kůži v zevním zvukovodu. Hlavní účinnou látkou je olivový olej, který při aplikaci do ucha snižuje riziko propuknutí infekce a má silné antibakteriální účinky. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 116 Kč.

Aurecon Plus

Ušní svíčky Aurecon Plus jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu, určené na pravidelnou ušní hygienu. Teplo vytvořené hořením svíčky uvolňuje ušní maz a vytvořený podtlak ho komínovým efektem vysaje. Příznivě působí při dlouhodobých bolestech uší a hlavy. Vhodné i pro děti od 6 let. Doporučená cena je 124 Kč.

Aurecon spray

Ušní sprej Aurecon je určen na pravidelnou ušní hygienu. Rozkládá ušní maz, aniž by dráždil ušní bubínek a snižuje nadměrné množství ušního mazu. Slouží jako prevence proti ucpání zvukovodu ušním mazem. Hlavní účinnou látkou je mořská voda, která je bohatá na minerály a pomáhá předcházet zánětům středního ucha. Doporučená cena je 158 Kč.

Tři kroky efektivního čistění ucha:

  1. Krok - Nejprve kápněte ušní kapky Aurecon drops pro změkčení ušního mazu.
  2. Krok - Následně použijte ušní svíčku Aurecon Plus, která Vám srovná tlak na ušním bubínku a maz z ucha snadněji vytáhne.
  3. Krok - Nakonec vypláchněte ucho přípravkem Aurecon ušní sprej, ucho se Vám tak lépe vyčistí.

herb-pharma.com Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci