Vlasta Horváth vítá Česko Slovenskou SuperStar

14.5.2009 11:00   |   Společnost
TV Nova a slovenská televize Markíza v září rozjedou společný projekt, soutěž Česko Slovenská SuperStar. Informaci už také potvrdila Michaela Fričová, tisková mluvčí Novy.

Vlasta Horváth vítá Česko Slovenskou SuperStar

Avšak podrobností o tomto mezinárodním provedení další řady populární hudební reality show SuperStar zatím moc není. Jisté je, že na červen byl již vyhlášen casting pro zájemce ve věku od patnácti do osmadvaceti let. 

Na podzim se tak diváci budou moci seznámit s talentovanými zpěváky i bohatou hudební tvorbou obou zemí, což řada lidí vítá.

Patří k nim vítěz soutěže Česko hledá SuperStar 2005 Vlastimil Horváth (31), a pokud mu to čas dovolí, určitě bude soutěž sledovat.

Nápad přinese oživení

„Myslím, že takto pojatý projekt může přinést oživení a přilákat diváky. Ti by snad zase brali hudební SuperStar vážněji,“ říká Vlasta Horváth. „Celá soutěž by tak mohla znovu získat punc, že v ní účinkují skutečně talentovaní zpěváci, kteří mají publiku co nabídnout."

Vítězství v SuperStar, kterého v roce 2005 dosáhl, si velice cení. „Není to jen tak něco. Uvědomte si, že předstupujete před diváky s písněmi různých žánrů, ale všechny je musíte solidně zazpívat a navíc uspět před velmi přísnou porotou i přesvědčit diváky u televizních obrazovek. Jednoduché to tedy vůbec není a ani úspěch rozhodně není zadarmo," připomíná Horváth.

Žádná rychlokvaška nejsem

Přiznává, že se mnohokrát setkal s přezíravým postojem, a to i ze strany pořadatelů hudebních produkcí. „Řeknou – takové rychlokvašky nebereme, SuperStar nebylo nic. To je ale špatně, já jsem se například zpěvu věnoval už dávno před vstupem do soutěže a za mým úspěchem je opravdu spousta práce. A tak je to nutné i brát," vysvětluje vítěz druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar z roku 2005.

ko, ŽenyproŽeny.cz

Přečtěte si také

 


Diskuse: Vlasta Horváth vítá Česko Slovenskou SuperStar

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci