Jennifer Aniston a Brad Pitt měli tajné rande

9.5.2009 00:00   |   Společnost
Zdá se, že v rodině hereckých hvězd Brada Pitta (45) a Angeliny Jolie (33) bude další téma k "manželským diskuzím". Proslýchá se totiž, že se Pitt tajně sešel se svojí bývalou ženou, herečkou Jennifer Aniston (40).

Jennifer Aniston a Brad Pitt měli tajné rande

Brad Pitt si měl pro Jennifer Aniston (na titulním snímku zcela vpravo) přijet v New Yorku během natáčení nového filmu The Baster. Zástupci Jennifer ovšem popírají, že by k takovému setkání vůbec došlo, píše americký týdeník In Touch.

Brad má honičku

Nicméně zdroje blízké oběma umělcům uvádějí, že si Brad Pitt a Jennifer Aniston v poslední době často telefonují a posílají esemesky, což vyvrcholilo právě touto jejich tajnou schůzkou. Ovšem ještě před ní byl Pitt navštívit svou partnerku Angelinu Jolie na natáčení snímku Salt.

„Brad přijel svým černým off-roadem z druhé strany od placu, kde filmujeme. A zaparkoval u karavanu Jennifer, která se rychle protáhla do jeho vozu. Potom jezdili po New Yorku a povídali si," uvedl jeden ze svědků.

Někdejší manželku pak za hodinu vysadil před hotelem Greenwich. „Museli si to pečlivě naplánovat, aby na to nikdo nepřišel," dodává svědek.

ko

Přečtěte si také


Diskuse: Jennifer Aniston a Brad Pitt měli tajné rande

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci