Sharon Stone je zbrusu nová

6.5.2009 00:30   |   Společnost
Nedávný sex-symbol a jedna z nejkrásnějších hereček Sharon Stone (51) bývala považována za měřítko ryzí, nefalšované ženskosti. Jenže s věkem se leccos mění...

Sharon Stone je zbrusu nová

Určitě to platí u eroticky provokativní spisovatelky Catheriny Tramellové z legendárního filmu Základní instinkt z roku 1992 (na snímku vpravo).

Herečka se totiž dosud hrdě hlásila k těm, kteří svoji přirozenou krásu rozhodně odmítali vylepšovat na klinikách plastické chirurgie.

A proto takový šok, když se hvězda, kterou v poslední době nebylo moc vidět, opět objevila na veřejnosti.

Nutno podotknout, že se tu prezentovala skutečně zbrusu nová Sharon Stone. S figurou, kterou by jí možná záviděla španělská kráska Penélope Cruz (35) nebo jedna ze současných nejúspěšnějších hereček, atraktivní blondýnka Reese Witherspoon (33). Podle názoru mnohých by závistí zbledla i známá spisovatelka a hollywoodská diva Joan Collins (75), proslulá hojným využíváním služeb plastických chirurgů.

Sharon od svého legendárního filmu natočila řadu dalších, všude je to ale "holka od rány". Také ve snímku Rychlejší než smrt, kdy coby tajemná Ellen přijíždí do městěčka Redemption s jediným cílem: zabít a pomstít se Herodovi v podání Gene Hackmana, který ovládá celý region a jí zničil život (film je již na DVD a začátkem letošního září vyjde rovněž na Blu-ray).

SHARON STONE POSILUJE NA MOŘI

DOVOLENÁ S KAJAKEM

Zbrusu nová Sharon Stone se nyní ve společnosti představila v obepínajících šatech z jarní kolekce módní značky Hervé Léger. Všem na odiv vystavovala poněkud vystouplá žebra a klíční kosti, ale i dokonalá ňadra.

Účastníci party v hotelu Hilton v Beverly Hills většinou jen zírali na proměnu zralé krásky (její nejnovější snímky si můžete rovněž prohlédnout ZDE v naší FOTOGALERII).

Všichni si ještě pamatujeme, jak před pěti lety Sharon urputně bojovala s Renatem Calabriou, plastickým chirurgem vyhlášené kliniky v Beverly Hills. Filmová hvězda jej tehdy obvinila ze lži, když na veřejnosti tvrdil, že byla jeho pacientkou.

Kde jsou ty časy! Také Sharon se zuby nehty snaží udržet výrazně mladá i ve starším věku. Bezděčně se tak zařadila po bok těch, které ještě nedávno kritizovala.

bri

Přečtěte si také

Diskuse: Sharon Stone je zbrusu nová

Sharon Stone

10.3.2011   |   21:50   |   od: Janulen
Sharon se mi vždycky líbila jako žena, mám ráda i filmy s ní, ale jako nová ztratila ženskost. Je moc vyzáblá...
Zobrazen poslední příspěvek, celkový počet 1 příspěvek.
poslední příspěvek: 10. 3. 2011 21:50
ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci