Salma Hayek: Romantická svatba v Benátkách

27.4.2009 00:00   |   Společnost
Mexická herečka Salma Hayek (42) a její manžel François-Henri Pinault (46) si včera v Benátkách zopakovali manželský slib.

Salma Hayek: Romantická svatba v Benátkách

Slavnostní ceremoniál byl součástí víkendové oslavy, která začala již den před touto "druhou" svatbou překrásným maškarním bálem a následující den pak pokračovala koktejlovou party v galerii umění Punta della Dogana. Tu vlastní ženichův otec, miliardář François Pinault.

V La Fenice setkání celebrit

Na obřad se do slavné benátské opery La Fenice sjelo na sto padesát hostů. Nechyběly herečky Charlize Theron, Penélope Cruz a Ashley Judd, dále lamač dívčích srdcí Antonio Banderas i Edward Norton, bývalý přítel Salmy. Obřadu se zúčastnil také Bono, frontman kapely U2. Zvláštním hostem byl někdejší francouzský prezident Jacques Chirac, který je přítelem ženichova otce.

Salma Hayek a François-Henri Pinault se poprvé vzali letos 14. února v Paříži. Tento jejich civilní sňatek proběhl pouze s malým obřadem a v naprostém soukromí.

V Benátkách tak měli manželé, kteří vychovávají osmnáctiměsíční dceru Valentinu Palomu, konečně příležitost pronést svatební slib před širším příbuzenstvem a přáteli.

ko

Přečtěte si také

Diskuse: Salma Hayek: Romantická svatba v Benátkách

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci