Jan Saudek svlékl striptérku a dal si s ní rande

18.8.2010 00:00   |   Společnost
Světoznámý fotograf Jan Saudek si ani v pětasedmdesáti letech nedá pokoj. Pořád ho vzrušují mladé ženy. Zvláště ty nahé.

Saudek

„Tak to prrr…Je tomu úplně naopak. Mám rád dříve, nebo ještě mnohem ´dřívěji´ narozené ženy. Dvacítky mi nic neříkají," snažil se vysvětlit. Na oslavě dvacátých narozenin Nei Reportu v pražském Mánesu se tak ale vůbec nechoval. Hned, jakmile začala svou produkci striptérka Trixi (28), okamžitě se k ní připojil a byl možná svlečený dříve než ona.

„Blížím se k věku, kdy bych měl tiše zesnout, ale o tom vůbec neuvažuji. Miluji ženy a bude tomu tak stejně v každém roce, dokud si pro mě nepřijde zubatá. Jsme tady pro užívání a prožívání, ne jen na ubohé procházce," řekl fotograf.

Život není o věku

A ani triptérce nevadil Janův věk. „Je skvělej. Při mé produkci stačil nejen tančit, ale domluvit si se mnou rande. A já na něj určitě půjdu," svěřila se Trixi.

„Život není, o tom kolik vám je let, ale o tom, jak žijete," tvrdí Saudek. „Já chodím plavat, bavím se, miluju a chlastám. A proto se těším na každý nový den. A doufám, že jich je přede mnou ještě hodně. A když ne, tak se nic neděje. Život stál za to a mně je fajn," dodal Jan Saudek.

A zaostřil svou pozornost na parket, kde probíhala další narozeninová show.

Text a foto: Korzo
Přečtěte si také

Diskuse: Jan Saudek svlékl striptérku a dal si s ní rande

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci