Roman Vojtek bude otcem a strýcem zároveň

19.3.2010 00:00   |   Společnost
Herec Roman Vojtek (37) bude brzy obklopen miminky. V polovině května by se jeho ženě Tereze (27) měla narodit holčička Edita, jejíž jméno vybrali podle jeho sestry, která žije v Bolívii.

Roman Vojtek

Ta bude ve stejný čas zase rodit chlapečka se jménem Roman. A aby toho nebylo dost, i dvojče jeho manželky - Kristýna - se teď chystá k porodu. "Potřeboval bych nyní chodit na předporodní kurz, ale zatím ho nestíhám," svěřuje se herec.

Času nebude mít nazbyt

Nyní ho čeká natáčení další série seriálu Vyprávěj, filmování nové pohádky a k tomu divadelní představení, například v Baronu Prášilovi. Jako svoji práci, tak také přípravu na miminko bere velmi zodpovědně.

"Přiznávám, že jsem dříč a všechno beru vážně. Koleno, které jsem měl zničené, a zesláblou nohu jsem dokázal cvičením dát dohromady, takže mohu zase i tancovat. Také vím, že vychovat dítě není jednoduché, a chci tomu dát vše," usmívá se budoucí otec.

Sám cílevědomě pracuje na své kariéře i osobním životě. Nejdříve uspěl jako muzikálový herec, dokázal zvítězit i v taneční soutěži StarDance, vybudoval domek v Řitce, pak se oženil a teď čeká rodinu. Pokoj pro Editku má už připravený a v odborné literatuře už prý nastudoval vše, co se péče o dítě týká.

ko

Přečtěte si také

Diskuse: Roman Vojtek bude otcem a strýcem zároveň

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci