Bohdalovou štve zima. Za sluníčkem ale nemůže

3.2.2010 00:00   |   Společnost
Jiřina Bohdalová má už letošní zimy po krk. Ale povalovat se doma na divanu rozhodně nemůže. Stále hraje divadlo a natáčí.

Jiřina Bohdalová

"Letošní zima je pro mne už strašná," tvrdí Bohdalová. "Podle mě by zima měla být jen pro fajnšmekry na horách. Ti ať si to tam užijí. Ale my ostatní bychom měli mít stále teplo."

Vyjet si za sluníčkem by ji ale ani nenapadlo. "Do teplých krajů jet rozhodně nemohu, stále hraji, točím. Mám plno krásných rolí, proto nepřichází v úvahu, že bych někde ležela pod palmou u moře," povzdechne si herečka.

Vaření Jiřina miluje

Bohdalová se s chutí prý podívala na nedávný střihový pořad v televizi, jehož ukázku natočila téměř před třiceti lety s Vladimírem Dvořákem:

"Tu scénku z Televarieté jsem teď také viděla. A kdosi mi volal, že jsem za ta léta ani moc kil nepřibrala. A přitom pořád také vařím a jím. Ale já jsem opravdu neztloustla, protože jsem v neustálém pohybu. Já si všechno totiž dělám sama i v domácnosti, prostě se nezastavím. Přitom jím a jak pořád vařím, tak navíc ještě ochutnávám."

Valentýna neberu!

Její vnukové i dcera Simona Stašová k ní totiž vždycky rádi přijdou na něco dobrého. "Simona je úžasná a vnukové jakbysmet."

Takže jí přijdou popřát i na Valentýna? "Tak to tedy ne. Já svátek Valentýna nemám ráda. To je jenom opičení. My máme přece jiné svátky a svoje," brání české zvyky Bohdalová.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

Diskuse: Bohdalovou štve zima. Za sluníčkem ale nemůže

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci