Boudová nemá o muže nouzi

29.1.2010 00:00   |   Společnost
Herečka Nela Boudová (42), která v poslední době zaujala v televizních Velmi křehkých vztazích, vstoupila do nového roku s výjimečnou divadelní rolí. V Činoherním klubu hraje ve hře Miroslava Krleži Léda roli neuspokojené vdané ženy Melity.

Nela Boudová

"Je to zvláštní hra o vztazích mezi muži a ženami. Je o tom, že muži se chovají zcela jinak v době, když chtějí ženu získat, a jinak poté, když se tak stane. Zkrátka je to inscenace o tom, jak chlap se chová před aktem a po něm. Ale víc neprozradím, je to spíše psychologické drama," svěřila se Nela Boudová se svou novou rolí.

S chlapy problém nemá

Léda se ještě v Česku nehrála a postava, kterou Boudová představuje, je pro ni zcela nová. I právě vztahem k mužům.

"Osobně nemám podobné špatné zkušenosti jako moje hrdinka, která je, co se týče mužů, nenasytná. Žiji v pohodě a o chlapy nemám nouzi," prozradila manželka scénáristy a dramaturga Jana Lekeše a matka dvou školáků Andreje a Dalibora.

Nelu časem uvidíme opět i v televizi

"S Viktorem Polesným nyní natáčím inscenaci Sama v čase normálnosti podle scénáře Lucie Konášové. Tam hraji zcela jiný typ než v Lédě. Je to poněkud osamocená žena v období Charty 77, které jde o víc, než o postel," poodhalila Boudová něco ze scénáře.

Text a foto: Korzo

Přečtěte si také

Diskuse: Boudová nemá o muže nouzi

ČÍST VŠE / REAGOVAT


Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci