Dámské bílé tenisky: ještě je neuskladňujte

20.11.2022 00:00   |   Styl
Bílé tenisky je třeba chránit jako oko v hlavě. To ale neznamená, že je ze svého repertoáru outfitů vyřadíte s prvním podzimním deštěm.

Damske bile tenisky

Pravidelnou péčí si sněhově bílých bot můžete užívat dlouho i přes všechny venkovní plískanice. Pokud tedy vyberete kvalitní pár. A my pro vás pár tipů máme.

Málokdo už si to bez nich umí představit. Univerzálnost dámských bílých tenisek zachránila nejedno uspěchaného ráno – najít totiž správný model, který bude ladit, dá někdy pořádně zabrat.

Letní šaty s nimi získávají svěží nádech, stejně tak bílá skvěle doplňuje jarní outfity. Co ale na podzim?

Kotníkové tenisky, které zahřejí

Spousta z nás od tenisek v průběhu podzimu opustí kvůli teplotě. A přitom jednoduchým řešením mohou být právě kotníkové bílé tenisky.

Víte, že na Rieker-eshop.cz najdete dokonce model, který se pyšní speciálním zateplením? S takovou funkcionalitou si na vás zimomřivost opravdu nepřijde.

A vy zase nepřijdete o radost z nošení tenisek.

I když nejde o vyloženě čistou bílou, svůj účel splní dokonale. Díky krémovějšímu odstínu totiž nemusíte po každé procházce vytahovat jedlou sodu – nejčastější trik, jak vyčistit bílé tenisky.

A ačkoliv se jedná spíše o zimní model, i pozdní podzim bude tím správným obdobím na jejich nošení.

Klenot pro sportovní duše

Dámské tenisky budou skvělými parťáky také na sportovní odpoledne. Procházky kolem zbarvených stromů a skrze spadané listí jsou vždy něco překrásného.

A sportovní tenisky v bílém provedení na tak pestré paletě barev nepochybně vyniknou.

Při brzkém stmívání navíc budou ve tmě nejvíce vidět – kolemjedoucí cyklisté o vás aspoň budou mít v parku dokonalý přehled.

V teniskách Rieker Revolution si vás ale všimne daleko více zvídavých fashion milovníků.

Díky originálním vzorům máte o jedinečnost postaráno.

A za umazanou bílou na botách se nikdy rozhodně nestyďte. Obuv se přece má nosit!

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci