Kdo vyhrál záplatu pro rychlou obnovu všech typů trávníků

16.9.2021 10:30   |   Soutěže
V naší soutěži jsme hráli osm balení TRÁVNÍKOVÉ ZÁPLATY, každé v hodnotě 260 Kč, které do naší soutěže věnovala společnost AROS-osiva – tradiční český výrobce travních směsí, osiv a travních hnojiv.

trávníky

Kdo vyhrál:

Hana Honajzová Milena Trpáková
Denisa Bohatová Rudolf Matějů
Marie Vodáková Hana Zachová
Jiří Kopík Nela Tikalová

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Společnost AROS-osiva pro vás vyrábí několik desítek druhů travních směsí, které jsou podle účelu použití a velikosti osévané plochy členěny do osmi produktových řad. Z této široké nabídky výrobků si vám dovolujeme představit novinku, která přináší řešení při obnově poškozeného trávníku.

Trávníková záplata® 5 in 1 je určená pro rychlou obnovu všech typů trávníků poškozených např. vlivem počasí, od moči domácích mazlíčků nebo intenzivním používáním.

Obsahuje vyrovnaný poměr kvalitního travního osiva, substrát z kokosového vlákna, dlouhodobě působící travní hnojivo, vápník z mořských řas, který neutralizuje poškozenou půdu a aktivátor růstu pro zdravý vývoj rostlin.

Sto gramů substrátu z kokosového vlákna absorbuje až 200 ml vody, čímž je zaručena optimální vlhkost pro rychlé vzcházení travního osiva.

Kvízová otázka a správná odpověď:

1. Jaký je obsah jednoho balení TRÁVNÍKOVÉ ZÁPLATY?

C) 1,5 kgTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci