Každý si přeje mít na horách Relax

14.11.2017 00:00   |   Komerční články
Na první sníh se těší především lyžaři, kteří již teď ladí formu a připravují se na otevření zimních středisek. Ale nejenom výborné klimatické podmínky zajistí ten správný požitek z jízdy. Mnohem více záleží na kvalitním vybavení.

Relax

Česká značka Relax představuje novou kolekci zimních doplňků na sezónu 2017 / 2018. Zákazníci se mohou těšit nejenom na desítky nových modelů, ale také na vylepšení těch nejúspěšnějších z minulých kolekcí.

Hlavním benefitem nadále zůstává vysoká kvalita výrobků za příznivou cenu napříč celým sortimentem.

Lyžařské helmy

Největším tahákem letošní kolekce jsou helmy se štítem 2v1 rozšířené o nové barevné kombinace. Štíty jsou díky lehkému zrcadlu vhodné do jasných, ale i zhoršených světelných podmínek.

„Velké očekávání máme od dětských štítových helem.  Patříme mezi první značky, které tyto dětské helmy nabízí,“ říká Simon Friedrich, produktový manažer značky Relax.

„Při jejich vývoji  jsme využili dosavadní bohaté zkušenosti z vývoje a potenciálu dětské helmy TWISTER, která je mezi zákazníky dlouhodobě velice oblíbená. Výsledkem je helma STEALTH vhodná pro lyžaře ve věku 6 – 12 let, která svými atributy nabízí zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu a komfort,“ dodává Simon Friedrich.

Zcela nová lyžařská helma COMBO osloví zákazníky, kteří vyhledávají čisté ladné křivky minimalistického designu s přísně aerodynamickým tvarem. Při vývoji této helmy byly klíčové praktické zkušenosti  a znalosti získané z testování profesionálními sportovci.

Lyžařské brýle

Nejdůležitější součástí lyžařských brýlí je tzv. zorník, jehož hlavní funkcí je filtrace světla. V kolekci převažují lyžařské brýle osazené technologicky nejvyspělejšími optickými čočkami MULTIVISION, které jsou lépe přizpůsobené lidskému oku a přispívají k vysokému uživatelskému komfortu.

Stále více oblíbené jsou zrcadlové čočky PLATINUM různých barev a intenzity. Jejich hlavní výhodou je zvýraznění kontrastu.

Letošní novinkou jsou rozjasňující barvy čoček, např. kombinace růžové čočky a modrého zrcadla (OCEAN PLATINUM), oranžové/hnědé čočky se zeleným (AURORA PLATINUM) nebo žlutým zrcadlem (SPECTRA PLATINUM).

V oblibě nadále rostou modely s širokým či panoramatickým zorníkem, které umožňují maximální periferní vidění. Velká část lyžařských brýlí Relax je vhodná pro nošení přes dioptrické brýle. Samozřejmostí je 100% ochrana očí před UV zářením u všech modelů.

Lyžařské rukavice

Vysoká funkčnost, voděodolnost a prodyšnost při zachování vysokého tepelného komfortu jsou hlavními přednostmi kolekce lyžařských rukavic Relax.

Dámské modely vynikají maximální hřejivostí a jemným zdobením, pánské rukavice funkčností, dětské palčákovým i prstovým provedením s krásnými vzory a barvami. Všechny rukavice mají poutko na ruku proti ztracení.

Hlavní předností rukavic Relax je funkční membrána AQUA PROTECT. Zajišťuje trvalou ochranu a pohodlí při jakémkoliv počasí. Izolační materiál SOFT LOFT zajistí vyvážený tepelný komfort a to i po dlouhodobém používání a praní.

Nastavitelná manžeta zabraňuje průniku sněhu do rukavic. Pružné záchytné poutko, kterým jsou vybaveny všechny rukavice Relax, udrží rukavici na zápěstí v ideální vzdálenosti, když potřebujete mít volné ruce. 

U dětí je tato vychytávka k nezaplacení, už žádné ztracené rukavice  :o)))

Více na  relaxworld.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci