Brit Care polévky pro kočky

5.4.2024 14:00   |   Komerční články
Hydratace je klíčem ke zdraví koček. Každý, kdo bydlí u své kočky velmi dobře ví, že kočky jsou nejen jedny z nejmlsnějších stvoření, ale také obvykle málo pijí.

Brit piti

Mnozí si však neuvědomují, že každá kočka by v ideálním případě měla denně přijmout přibližně 50 ml tekutin na 1 kg tělesné hmotnosti.

Kočky navíc dávají přednost čerstvé nebo tekoucí vodě, takže s odstátou vodou v misce u nich zrovna neobstojíte.

S hydratací kočičího miláčka mohou pomoci polévky Brit Care Soup. Polévky lze snadno zařadit do běžné stravy koček ať už samotné nebo jimi dochutit granule a tím tak zvýšit příjem tekutin a napomoci tak důležitému ředění moči.

Polévky Brit Care nejsou jen o hydrataci, ale i o chuti. Vybírat můžete z 5 chuťových variant: je libo kuřátko, krůtí, kachnu, lososa nebo tuňáka?

Různorodost chutí a textur poskytuje kočkám kulinářský zážitek a na své si přijdou i ti nejvybíravější.

Hydratace s výhodami

Brit Care polévky obsahují řadu důležitých živin, vitamínů i minerálů. Kromě bílkovin obsahují také L-metionin, který napomáhá upravovat pH moči a slouží jako prevence častých močových onemocnění u koček, obzvláště u kastrovaných jedinců.

V Brit Care Soup je obsažen i veledůležitý taurin, základní složka podporující zdraví zrak, trávení, funkce srdečního svalu i imunitního systému. Taurin je důležitý i pro normální průběh březosti a vývoje plodu.

Součástí polévek jsou i probiotika mající vliv na správné trávení. Vždyť zdraví střev je – jak známo – i brána ke zdravé imunitě a duševní pohodě.

A jako třešnička na dortu je i oblíbená šanta kočičí, díky níž je krmivo chuťově neodolatelné a podporuje duševní pohodu a spokojenost.

Nezbytná součást každého kočičího jídelníčku

Všichni chovatelé koček vědí, že zavděčit se jim chuťově je věc často náročná, leckdy téměř nemožná. Brit Care Soup budou voňavým lákadlem obzvláště pro vybíravé kočičí jedince.

Polévkou doladěné granule určitě nezůstanou ležet ladem!

Brit Care polévky budou skvělým pomocníkem všude tam kde je zapotřebí uspokojit kočičí chuťové nároky, zvýšit doplňování tekutin u seniorních či nemocných koček, nebo pomoci koťátkům při přechodu na suchou stravu.

Kvalitní výživa je základem pro šťastnější a zdravější život všech kočičích parťáků.

A v kombinaci s výjimečnou chutností se dá říct, že nové polévky Brit Care Soup jsou malý krok pro lidstvo, ale velký pro chovatele všech koček!

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci