Kdo vyhrál nabité kartičky na kafe do kavárny Starbucks

23.3.2023 00:30   |   Soutěže
Kdo si vychutná výjimečný kávový zážitek v první Reserve store kavárně Starbucks ve střední Evropě.

Kdo vyhral

Kdo vyhrál:

Milada Nedvědilová
Anna Mařencová
Inna Smolinová

Blahopřejeme! Výherce uvědomíme e-mailem.
• • •

Starbucks na Jungmannově náměstí přináší do České republiky jedinečný koncept Reserve store, zcela nový formát kaváren Starbucks.

Zákazníci zde ochutnají prémiové druhy kávy připravované klasickými i alternativními metodami.

„Čeští zákazníci jsou mimořádně vstřícní k novinkám, proto otevíráme první středoevropský Reserve store právě v České republice,” říká Grzegorz Kazmierczak, regionální ředitel Starbucks pro Česko a Slovensko.

„Věříme, že výjimečná káva i výjimečné prostředí přitáhnou do Starbucks i ty nejnáročnější kávové nadšence.”

Chloubou pražského Reserve store je prvotřídní hi-tech kávovar Black Eagle, který baristům umožňuje individuální nastavení a kontrolu jednotlivých fází přípravy, jako je množství a poměr zrn, doba přípravy nebo teplota vody.

Zákazníkům zde budou k dispozici ti nejzkušenější baristé, kteří jsou mistry v přípravě kávy klasickým, ale i mnoha alternativními způsoby.

Nebude chybět ani zvláštní nabídka dezertů, vhodných ke zdejším kávovým specialitám, a výběr balených kávových zrn či originálního merchandisingu.

Podnik s více než 100 místy k sezení nabídne exkluzivní designový interiér, ale především vzácné druhy kávy z malých pěstitelských oblastí a pečlivě připravované směsi určené pouze pro kavárny Reserve, například Microblend No.10 nebo Microblend No.21

1. Kde v Praze se nachází Reserve store kavárna Starbucks?

B) na Jungmannově náměstí

 Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci