Vyhrajte Kinder Chocolate s fotografií vašeho dítěte

20.10.2021 00:00   |   Komerční články
Nenechte si ujít jedinečnou šanci potěšit celou rodinu balením Kinder Chocolate s fotografií vašich potomků!

kunder

Od 15. 10. do 30. 11. může až 4480 z vás získat personalizované balení Kinder Chocolate. Všichni, kdo se do soutěže zapojí, pak budou mít možnost stáhnout si přebal v elektronické podobě.

A co pro to musíte udělat? Stačí koupit 100gramové balení lahodné Kinder Chocolate, uvnitř kterého najdete unikátní kód, a jít na web kinder.cz. Ze svého alba vyberte ten nejoblíbenější snímek vašeho potomka a nahrajte ho na stránku spolu s kódem.

Zatímco za jeden kód získáte personalizovaný přebal ke stažení v PDF formátu, za dva kódy budete rovnou zařazeni do slosování o Kinder Chocolate, na které bude zářit úsměv vašeho dítka v tištěné verzi. Ta vám navíc bude pohodlně doručena až domů.

Na přebal s tištěnou fotografií se tentokrát může těšit celkem 4 480 výherců. Oproti předchozím ročníkům soutěže se vítězné děti neobjeví přímo na prodejných čokoládách v obchodech, ale díky personalizovanému přebalu se dostane na mnohem větší počet výherců.

Unikátní soutěž bude podpořena 10sekundovým TV tagonem, promo obaly, POS materiály a na sociálních sítích Facebook a Instagram.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci