Odlehčete jídelníček, Vegetarian Butcher vám pomůže!

25.3.2021 00:00   |   Tiskové zprávy
Nechcete s jarem svůj jídelníček trochu odlehčit? Zkuste do něj zařadit více rostlinných produktů. Díky rostlinným výrobkům kultovní značky The Vegetarian Butcher nemusíte obětovat chuť a texturu masa!

vegan

The Vegetarian Butcher přichází s novou inspirací. Milujete klobásky, mleté hovězí nebo kuřecí nugetky, ale zároveň chcete s jarem najet na lehčí vlnu? Vsaďte na jejich rostlinnou verzi.

S touto oblíbenou značkou  totiž zařadíte do svého jídelníčku více rostlinných výrobků, ale nepřijdete o skvělou chuť a vůni masa. Navíc vaření s jejími produkty není žádná věda a ještě vás při hledání inspirace zaručeně pobaví typicky humorná komunikace, kterou se značka prezentuje.

Zakladatel holandské značky The Vegetarian Butcher Jaap Korteweg si již od roku 2010 razí cestu za svým ambiciózním snem – stát se největším rostlinným řezníkem na světě.

Dnes je The Vegetarian Butcher celosvětově úspěšnou značkou se svérázným marketingem, který jasně odkazuje na transformaci zakladatele z tradičního farmáře na vegetariánského řezníka.

Značka nabízí rostlinné výrobky vyrobené z luštěnin, jejichž chuť je téměř nerozeznatelná od chuti klasického masa. Přidejte se k jeho misi a najeďte na rostlinnou vlnu i vy!

Těstoviny ala bolognese s veganským mletým Magic Mince

Vyzkoušejte tradiční rajčatovou omáčku s veganským mletým. Skvělá chuť hovězího, které za oběť žádný skot nepadne. 

Ingredience: balení Magic Mince od The Vegetarian Butcher. jedna cibule, dva stroužky česneku, jedna červená paprika, 150 g cherry rajčat, dvě lžíce olivového oleje, plechovka krájených rajčat (400 g), dvě lžíce sušeného oregana, 150 g oblíbených těstovin, pepř, sůl a bazalka.

Cibuli a česnek nakrájíme nadrobno. Z červené papriky odstraníme semínka a nakrájíme na proužky. Cherry rajčátka rozpůlíme.

Na oleji osmahneme cibuli a mleté, po pár minutách přidáme česnek a papriku. Po třech minutách přidáme rajčata, 400 ml horké vody, oregáno a provaříme tři minuty nebo dokud omáčka nemá správnou konzistenci.

Do omáčky přidáme půlky cherry rajčat, osolíme, opepříme a ještě prohřejeme.

Těstoviny připravíme podle návodu na obalu, zalijeme štědrou porcí omáčky, ozdobíme bazalkou a servírujeme.

Na jakých produktech od The Vegetarian Butcher si můžete pochutnat?
VEGANSKÉ LUCKY NUGGETS, VEGANSKÉ MAGIC MINCE, VEGETARIÁNSKÝ UNBELIEVABULL BURGER, VEGETARIÁNSKÉ BIG BANGERS, VEGANSKÉ ChickenED out chunks a VEGETARIÁNSKÉ PIG OUT SAUSAGES.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci