SOUTĚŽ: Přípravky Naturevia posílí imunitu vašich dětí

8.4.2021 00:00   |   Soutěže
Dětem už se přibližuje návrat do školních lavic, je tedy na čase pořádně posílit jejich obranyschopnost. Vyhrajte v naší soutěži balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia!

soutěž

Déčko je základ. Pro správné fungování imunitního systému je nepostradatelné a právě teď chybí nejen našim dětem. Pravděpodobnost nákazy covid-19 je podle vědců ze Sussexské univerzity třikrát až čtyřikrát vyšší. Ideálním zdrojem tohoto supervitaminu je doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky.

Jeho kvalitu potvrdily i rozbory, které si zadal prestižní časopis dTEST. Přípravek se umístil v hodnocení mezi nejlepšími produkty pro děti. Jedná se o čistý vitamin D rozpuštěný v panenském olivovém oleji.

Stačí, když jednou týdně nakapeme potřebné množství na lžičku a dáme ho dětem. Případně jim ho můžeme dávat i denně. Obě varianty jsou stejně účinné i bezpečné a naši potomci mají potřebnou dávku supervitaminu zaručenou.

Navíc tento přípravek je vhodný pro celou rodinu, takže si jej dopřejte i vy.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

O edici šamponů Batiste Wonder Woman

Probiotika pro pohodové zažívání

V rámci posilování obranyschopnosti nesmíme zapomínat na zažívání. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou totiž nejdůležitějšími orgány imunity. Aby dokázaly čelit náporu, v tom nám nejlépe pomohou probiotika.

K dostání jsou i speciální přípravky pro děti, k nimž patří i Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou příchutí, takže dětem chutnají.

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 14. dubna 2021 včetně (nápovědu najdete ZDE). Trojice správných luštitelů získá balíčky s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky a Laktobacílky.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Kolik kapek přípravku Naturevia Vitamin D3-Ekeft 400 IU by mělo dostat dítě týdně?

A) 3 až 6

B) 7 až 14

C) 15 až 30
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci