Laponie Čistící péče pro citlivou a problematickou pleť

5.2.2021 00:00   |   Tiskové zprávy
Finská značka Laponie of Scandinavia je minimalistická, ale velmi účinná kosmetika, vyvinuta pro pleť citlivou a problematickou.

Laponie

Neobsahuje éterické oleje a její složení je velmi důkladně promyšlené v laboratoři a otestované jedinci s citlivou pletí. Všechny výrobky jsou veganské a pyšní se mnohými ocenění ze soutěží v péči o citlivou pleť.

Laponie čistící gel

Laponie of Scandinavia čistící gel s nízkou pěnivostí, je vytvořen pro citlivou a problémovou pleť.

Dokonale rozpouští maz, nečistoty a make-up pomocí silného, ale pro pokožku jemného, rostlinného, povrchově aktivního činidla.
S hydratačním extraktem z cukrové řepy a antibakteriálním xylitolovým cukrem. Pokožka bude čistá, nikdy stažená.

Laponie čistící mléko

Laponie of Scandinavia čistící mléko jemně a účinně odstraňuje maz, nečistoty a make-up. Formulované pro citlivou a problematickou, pleť bez přidané vůně. Vhodné i na odlíčení očí.

Složení čistícího mléka je založeno na výživném řepkovém oleji, hydratujícím rostlinném glycerinu a antibakteriálním xylitolovém cukru.

Řepkový olej je skvělým zdrojem mastných kyselin či vitaminu E. Pleť chrání před rychlým stárnutím. Udržuje hydrataci pokožky i normální produkci mazu. Dále pomáhá vypínat povadlou pleť, lehce vyhlazuje vrásky a přispívá ke zmírnění podráždění či zarudnutí. Podle studií řepkový olej působí blahodárně na problematickou pokožku.

Tip 1: Čistící gel funguje jako lehký exfoliant. Masírujte na suchou pokožku a nechte 5 - 10 minut působit, poté opláchněte vodou nebo setřete žínkou.

Tip 2: Čistící gel je vynikající jemnou alternativou pěny na holení.

Tip 3: Využijte přípravky Laponia of Scandinavia k dvoufázovému čištění. Nejprve použijte čistící mléko Laponie a poté, po smytí a osušení obličeje opět Čistící gel Laponie.

Vše je k dostání na ze.zeme.cz

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci