Láskyplný Valentýn s pralinkami Ferrero

20.1.2021 00:00   |   Komerční články
Láska je povznášející, sladká a radostná, stejně jako lahodné pralinky Ferrero. Potěšte své nejmilejší a darujte jim Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri ve valentýnské edici nejen pro zamilované.

Ferrero

Hledáte dárek pro své blízké, nebo chcete udělat svému protějšku radost květinou? Všichni můžeme své nejbližší zahřát u srdce neodolatelnou valentýnskou edicí od Ferrero.

Oblíbené pralinky Raffaello s křupavou oplatkou zdobenou strouhaným kokosem s celou mandlí uvnitř se schovaly do romantické krabičky a do květinového tubusu.

Pralinky Ferrero Rocher, Mon Chéri a Ferrero Küsschen pak společně naleznete ve slavnostním balení Ferrero Prestige. Se svou drahou polovičkou si tak můžete dopřát pralinky s mléčnou čokoládou a lískovými oříšky Ferrero Rocher, třešeň s likérem v hořké čokoládě Mon Chéri či lískový oříšek v čokoládě Ferrero Küsschen.

Udělejte si romantickou chvilku s pralinkami Ferrero a nezapomeňte, že svátek lásky nepatří jen zamilovaným. Všem, kteří pro vás hodně znamenají, můžete věnovat sladkou radost a darovat jim jedno ze speciálních dárkových balení pralinek Ferrero.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci