Vyhrajte betaglukan s vitaminem C na podporu imunity!

12.1.2021 00:30   |   Soutěže
Betaglukany, které můžete vyhrát v naší soutěži, jsou přírodní imunomodulátory, které aktivují makrofágy, buňky tvořící první obrannou linii organismu.

soutěž

Jimi vybavené organismy vykazují mnohem silnější schopnost odolávat bakteriím a cizorodým látkám. Nejčastěji se získávají z kvasnic, z obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy ale nezáleží na zdroji, ze kterého je betaglukan získán, ale na jeho množství a čistotě, která výrazně ovlivní vstřebávání betaglukanu do organismu.


Doplněk stravy

Betaglukany se mohou užívat preventivně celoročně. V období větší zátěže je ale možné dávku zvýšit. Výhodou betaglukanů je, že u nich nejsou známé žádné vedlejší účinky a nelze se jimi předávkovat.

Společnost Aurovitas rozšířila portfolio betaglukanů o doplněk stravy Betaglukan EXTRA 400 mg. Každá jeho tobolka obsahuje extra dávku přírodního betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotu minimálně 80 procent, což značí vysokou kvalitu přípravku.

Přípravek obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 90 tobolek a doporučené užívání je pouze tobolka denně.

Přípravky řady Betaglukan od společnosti Aurovitas jsou vyráběny v České republice.

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 17. ledna 2021 včetně (nápovědu najdete ZDE). Každý ze čtyř výherců získá výherní balíček s Betaglukanem Extra 90 cps.

Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Kolik mg vitaminu C obsahuje tobolka Betaglukan EXTRA?

A) 20

B) 30

C) 40
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci