KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

25.12.2020 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Jste poměrně v dobré kondici, která slibuje, že vydrží i náročný rok 2021. Imunita by vás zradit neměla, hrozí spíš drobné úrazy, a to hlavně vprostřed roku.

kozoroh 2021

Přesto nezaškodí svou fyzičku podpořit pravidelným sportováním. Bude vás letos dost bavit, takže můžete mít sklon to občas přehánět. Není potřeba hned si začít dělat trenérské zkoušky!

Občas vás mohou potrápit bolesti hlavy a očí, které mohou pramenit z potíží s krční páteří. Objeví-li se únava, rozhodně ji poslouchejte a nepřepínejte své síly.

Úprava jídelníčku, doplněním stravy preventivně o minerály a vitamíny, také nic nezkazíte.

Letos čekejte, že vám leckdo „hne žlučí“ a jako odezvu pocítíte žaludeční obtíže. Zklidněte svou mysl, zejména tím, že si uvědomíte svou emoci, s jakou situací a člověkem je spojená, dopřejte si zdravý hněv, který vypusťte, aby vás vnitřně netrápil. Prodýchejte to a pak stačí už jen bylinkový čaj a vše se upraví.

Potřebujete trénovat rozhodnost a také se nebát dělat chyby, netrápit se strachem a úzkostmi. Učte se pracovat se svými emocemi místo toho, abyste je potlačovali. I pláč je úlevné antidepresivum, rozhodně lepší než pilulka.

Další znameníTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci