RAK (22. 6. – 22. 7.)

25.12.2020 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Pokud do nového roku vkročíte s nějakým neduhem, budete s ním bojovat téměř do podzimu, pak ale očekávejte jeho zvládnutí či dokonce vyléčení.

rak 2021

Jestliže jste zdraví, pak stačí v roce 2021 vsadit na prevenci, ohlídat si jídelníček, abyste si nenarušili zažívání, a neštítit se pohybu.

Největším tématem ale bude vaše psychická rovnováha, nutnost vybalancovávat své emoce a pracovat na zklidnění mysli. Záhy totiž pochopíte, že přehršel informací, faktů a zpráv linoucí se ze všech možných médií vás buďto spolehlivě dostanou do blázince anebo, že vše vezmete do vlastních rukou a budete si dávkovat jen to, co je opravdu podstatné.

Sice nejdřív zažijete pocit nejistoty a hrůzy, že nemáte vývoj světa pod kontrolou, ale budete-li schopni překročit svůj stín, záhy zjistíte, jak úlevné řešení to je. Z neurotického stvoření se stanete stoiky s nadhledem.

Takový postoj vám pomůže doladit a udržet si zdravou životosprávu, kterou, Raci, umíte náležitě ocenit. Můžete se obrátit pro radu i k odborníkovi, stejně tak budete-li překopávat svůj šatník či image podřizovat novým módním trendům. To vše vám udělá radost a podpoří sebejistotu.

Další znameníTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci