BÝK (21. 4. – 21. 5.)

25.12.2020 00:00   |   Ezoterika - ROČNÍ HOROSKOP
Jelikož toho na svých zádech naloženo opravdu jako tažný býk, není divu, že vstoupíte do roku 2021 se spoustou staré zátěže, což vám záda dají najevo bolestí.

býk 2021

Že jde o psychosomatickou obtíž pochopíte ve chvíli, kdy se naštvete na svůj způsob života a se zdravým vztekem začnete shazovat staré a nefunkční vztahy a dohody. Bude to sice nějakou dobu trvat, ale nakonec opravdu přijde úleva.

Vsaďte na fyzioterapii a psychohygienu. Pokud máte pocit, že jste „zasekaní“ starými problémy a moc se v nich neorientujete, raději navštivte psychoterapeuta, který vám pomůže rozplést řadu starých vzorců chování. Potřebujete si ulevit od zablokovaného hněvu na vše a všechny, kteří vám stojí v cestě za změnou.

Bod obratu nastane ve chvíli, kdy pochopíte, že se nejvíc hněváte na sebe a že není třeba rebelovat proti všem. Pokud to neuděláte, snadno vás zradí zdraví v oblasti ledvin, močového měchýře a reprodukčních orgánů.

Pro relaxaci a protažení vám udělá dobře jóga a pro regeneraci sil a očistu organismu postačí přírodní prostředky jako minerály, vitamíny, bylinky a hlavně pohyb I když vás bude práce bavit, neměli byste se přepínat a nebát se dopřát si relaxační dovolenou. Občas totiž budete potřebovat prostě jen bohapustě lenošit!

Další znameníTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci