Vánoce v magické zahradě

3.11.2020 00:00   |   Tiskové zprávy
Tyto Vánoce vás zveme do naší magické zahrady, které se mění na oázu zázraků a života. Otevřete s námi její brány a objevte poklady, které ukrývá...

YR

Je Štědrý večer, padá noc a naše zahrada se v záři hvězdné oblohy probouzí k životu. Veverky obratně skrývají své dary v zeleninových záhonech, ptáci poprašují balíčky třpytivými flitry a na to vše bdělým okem dohlíží velký košatý strom.

Celá zahrada dýchá v duchu štědrých, radostných a pestrých Vánoc. Dárky v ní najde každý do jednoho, nikdo nezůstane zklamán.

Objevte kouzlo Vánoc  v Yves Rocher. Nechte se letos okouzlit třemi jedinečnými kolekcemi:


• Kolekce PŮLNOČNÍ PLODY -  Příjemná vůně se sladkokyselými tóny  červených bobulí.


• Kolekce  ZIMNÍ JABLKO - Krásná vůně vanilky  a pečených jablek.

• Kolekce MAGICKÉ BAMBUCKÉ MÁSLO - zázračné regenerační schopnosti karité.

A nesmí chybět náš ADVENTNÍ  KALENDÁŘ  plný překvapení.

Vstupte do kouzelné zahrady, kde rostou rostliny se zázračnou mocí. Každý adventní den vám odhalí nová tajemství! Objevte štědrou nadílku nových výrobků a udělejte si radost našimi produkty pro péči o pleť, tělo i vlasy. Nechybí ani make-up a podmanivé vůně.

Když skončí advent, můžete kalendář znovu využít! Jeho přihrádky poslouží jako dekorace na vánoční stůl, obaly na menší dárky nebo jej můžete za rok naplnit znovu.
Nezapomněli jsme ani na  MAKE-UP, který dostává zářivou sváteční podobu. Popusťte uzdu své fantazii se zázračnou paletkou a vyzkoušejte každý den nový look! 15 očních stínů, 2 tvářenky a 1 rozjasňovač pro zářivý vzhled. Pudrové oční stíny ve třech variantách: matné, perleťové a metalické. Pudrová tvářenka a rozjasňovač.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci