Shake ’N’ Go: Lahodná a nutričně vyvážená svačinka

1.11.2020 00:00   |   Tiskové zprávy
Toužíte po svačince, která je připravená během chvilky a můžete ji nosit neustále při sobě?

svačinka

Novinka Shake ’N’ Go vyvinutá programem Cambridge Weight Plan splní vaše nejnáročnější požadavky na kvalitní a nutričně vyvážené jídlo kdykoliv během dne, a navíc s perfektní příchutí čokolády.

Nový Shake ’N’ Go plně odpovídá filozofii programu Cambridge Weight Plan – obsahuje vysoce hodnotné bílkoviny, minimální množství tuků a sacharidů i všechny nezbytné vitamíny a minerály. Stejně jako ostatní produkty programu Cambridge, i tato novinka byla klinicky testována, je nízkoenergetická a nahradí jedno plnohodnotné jídlo.

Novinka Shake ’N’ Go představuje výbornou a komplexní alternativu pro všechny chvíle, kdy nestíháte, cestujete nebo nemáte čas na složitou přípravu. Před konzumací stačí několik vteřin lehce zatřást praktickým balením a během okamžiku se můžete zasytit lahodnou svačinkou.Jako každý produkt v programu, jedna lahvička nahradí jedno plnohodnotné jídlo.

Shake ’N’ Go s příchutí čokolády byl vyvinutý tak, aby splňoval ty nejvyšší požadavky na kvalitu použitých surovin i nutriční vyváženost. Ve složení proto najdete jak výběrové kakaové boby, tak vlákninu z čekanky nebo antioxidanty a směs vitaminů a minerálů.

Balení je navíc šetrné k životnímu prostředí a má praktický otočné víčko pro opakované otevření a uzavření, díky kterému můžete čokoládovou novinku pohodlně konzumovat.

Shake ’N’ Go a další nové produkty jsou k dostání v programu Cambridge Weight Plan, kontaktujte poradnu ve svém okolí pro komplexní změnu životního stylu. Už jste novinku u svého výživového poradce programu Cambridge Weight ochutnali?

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci