Kouzelné čtení Albi objevuje kouzelný svět kolem nás

13.11.2020 00:00   |   Komerční články
Ještě nemáte doma Kouzelné čtení? Nepochybně to může být unikátní vánoční dárek nejen pro vaše děti, ale i pro celou rodinu!

Albi

Kouzelné čtení je unikátní vzdělávací koncept od Albi, díky kterému se děti zábavnou a poutavou formou dozví spoustu zajímavých a užitečných informací. Stačí, když se lehce dotknou Albi tužkou obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba.

Elektronická tužka slouží jako čtečka speciálního kódu, stačí, když se jí lehce dotknete obrázku nebo textu, ozve se příslušná informace, zvuk nebo hudba. Velkou výhodou je, že elektronická tužka funguje se všemi knihami z edice Kouzelné čtení a nepotřebujete tedy pro každou knihu tužku novou.

Video

Kouzelné čtení je určeno jak dětem v předškolním věku, tak dětem starším, ale bezpochyby zaujme i dospělé. Záleží pouze na tom, jakou knihu si právě zvolíte.

Díky speciální technologii mohou knihy plně využívat i děti v předškolním věku, které ještě číst neumí. Samy si tak mohou „přečíst" pohádku nebo se hravou formou naučit poznávat barvy, čísla, písmena či nejrůznější tvary. Všechny tyto dovednosti si pak trénují v zábavných edukativních hrách, které knihy obsahují.

Starší děti i dospělé pak zcela jistě zaujmou témata, jakými jsou například geografie, historie či výuka cizích jazyků – podívejte se například na Atlas světa, Lidské tělo, Svět zvířat nebo knihy na výuku angličtiny.

Glóbus

Prozkoumejte celý svět s interaktivním svítícím glóbem od Albi! Zjistěte o zemích a městech to, co vám běžný globus neřekne. Ověřte si svoje znalosti v zábavných kvízech a hrách.

Nebeský glóbus údajně používal už slavný matematik, fyzik a astronom Archimédés ve 3. století před naším letopočtem. Asi by ho nikdy nenapadlo, že jednou bude glóbus i mluvit.

Pomocí Albi tužky můžete interaktivní glóbus rozmluvit a dozvíte se mnoho užitečných a zajímavých informací o téměř 200 zemích světa.

Připomeňme, že Glóbus získal v soutěži Hračka roku titul nejen v kategorii Vzdělávací kreativní, ale stal se zároveň absolutním vítězem letošního ročníku.

Zvířátka v ZOO

Interaktivní mluvící dětská kniha Zvířátka v ZOO z edice zavede děti od 2 let do jedné malé zoologické zahrady, kde na vrátnici pracuje pan Votýpka.

Pan Votýpka je velmi oblíbený u všech zvířátek v ZOO, a tak není divu, že když se blíží den jeho narozenin, zvířátka by mu ráda dala nějaký dárek.

Zaposlouchejte se do příběhu šneka Augustýna. Poví vám, jaký narozeninový dárek zvířátka pro pana Votýpku vybrala a jak ho pořídí, když nemají peníze.

V knize si poslechnete písničku a nechybí ani zábavné kvízy ve dvou obtížnostech. Kniha Zvířátka v ZOO obsahuje přes 1200 zvuků a textů.

Další podrobnosti o Kouzelném čtení i aktuální nabídku knih a her najdete na webu albi.cz.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci