Sháníte regály do garáže? Vsaďte na policové

8.11.2020 00:00   |   Komerční články
Pořádek v garáži je devízou každého chlapa. Jak to vypadá u vás? Už jste se byla do jeho království podívat? Pokud ano a zakopla jste o různé věci už za dveřmi, je zapotřebí začít jednat. Pokud se on o pořádek v garáži nestará, můžete mu přece pomoct.

Sháníte regály do garáže? Vsaďte na policové

Stačí jen tak málo, zakoupit regálový systém. Jak ale vybrat ten správný. Ne, svého partnera se neptejte, možná by řekl, že se jedná o zbytečnost. Raději se začtěte do následujících řádků, poradíme vám, podle jakých aspektů se vyplatí regály do garáže vybírat.

S důrazem na materiál

Možná si i vy pamatujete na tradiční bytelné dřevěné regály. Velmi rychle na nich hlodal zub času a většinou byly za několik let na odpis. Velké kovové regály se do sklepů a garáží neinstalovaly, protože se vyznačoval poměrně velkou hmotností a nikdo se s nimi nechtěl tahat.

Dnes už je doba ale úplně někde jinde a není problém pořídit regálový systém z kovu, který bude lehký a maximálně pevný. Kov je navíc povrchově ošetřen práškovou barvou, takže se nějaké koroze nebo jiné degradace materiálu není třeba obávat. Nosnost regálů se pohybuje klidně i kolem 300 kg, takže na nich můžete uskladnit prakticky cokoli.

Poskládáte si sami

I my ženy jsme šikovné, o tom žádná. Regálový systém je fakticky jen obyčejnou skládačkou. Ano, u každého balení je navíc návod, takže si poradíte velmi rychle a bez využití nějaké extrémní síly. Vybrat si můžete policové regály bezšroubové, nebo šroubové. Záleží jen na vašich preferencích.

Nakupte si jednoduše online

Pořídit si regálový systém dnes není nijak složité. Stačí jen zabrouzdat do toho správného eshopu. Naším tipem jsou policové regály do garáže od Majster Regál. Vyznačují se jak vysokou kvalitou a variabilitou, tak i velmi výhodnou cenou. Neváhejte tedy a udělejte tomu vašemu radost.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci