Mějte doma čisto bez starostí!

19.9.2020 00:00   |   Komerční články
Robotické vysavače jsou významným pomocníkem při každodenním úklidu. Stávají se naprostou samozřejmostí a součástí domova, podobně jako pračky nebo myčky.

Mějte doma čisto bez starostí!

Při svém malém rozměru dokážou uklidit velmi velké prostory a postarat se o skvělý výsledek u mnoha druhů podlahových krytin.

Koberec, kachličky, linoleum

V podstatě jakákoliv podlahová krytina nepředstavuje pro robotický vysavač žádný problém. Kachličky vysaje tak pečlivě, že již nebudete muset řešit úklid spár mezi kachličkami. Dokáže plynule přejet z úklidu na koberci například na linoleum nebo na dřevěnou podlahu. Poradí si i s kobercem s vyšším vlasem.

Dnešní robotické vysavače jsou výkonné stroje, které naprosto nezávisle na vás uklidí podlahu celého bytu.

Robot se před schodem zastaví

Bojíte se, že se ve vaší domácnosti, kde jsou schody, vysavači něco stane? To rozhodně nemusíte!

Na srovnávači Rankito.cz se podívejte na nejlepší robotické vysavače. Ty se vyznačují mimo jiné i užitečnou funkcí, kdy je robot schopen rozpoznat schody – a vyhnout se jim.

Klasické vysavače již nebudete potřebovat

Samozřejmě víme, že klasické vysavače je nezbytné doma mít například pro úklid auta. V domácnosti je ale již potřebovat nebudete. Malé robotické vysavače se díky tvaru do písmene D, nebo díky postranním kartáčkům, dokážou dostat i do prostoru v rozích místnosti. Rozhodně se tedy nemusíte bát, že byste po robotovi cokoliv uklízeli.

Robot se dostane i tam, kde jste dříve složitě uklízeli

Díky malému rozměru a vysoké sací schopnosti je robotický vysavač velký pomocník v úklidu členitých prostor. Pečlivě uklidí pod sedačkou, dostane se i pod kuchyňskou linku nebo pod nábytek v obývacím pokoji.

Výsledkem je krásně uklizený byt, a to naprosto bez námahy.

Příkon nijak neovlivňuje výkon robota

O tom, kolik toho daný lux dokáže vysát, vypovídá jeho příkon vs. výkon. Při výběru vysavače je dobré myslet na to, že čím nižší je jeho příkon, tím méně elektrické energie spotřebovává. Tyto přístroje bývají i méně hlučné.

Výkon každého jednotlivého typu vysavače nezáleží na příkonu, ale na jeho konstrukci, zpracování sacího systému a na rovnoměrnosti vysávané plochy.

Robot nešetří jen čas, ale i energii

Robotické vysavače oproti klasickým luxům spotřebovávají mnohem méně elektrické energie. Dočkáte se tedy kromě ohromné úspory času také menšího účtu za elektřinu. Při použití robotického vysavače několikrát týdně tuto změnu skutečně poznáte.

Robotické vysavače můžete lehce naprogramovat tak, aby pracovaly, zatímco vy budete v práci. Prostě přijdete domů – a bude vždy uklizeno. Pokud mají při úklidu větších prostor málo energie, samy se vrátí na nabíjecí stanici a svou práci po doplnění elektrické energie opět dokončí.

re
Foto: Andrew Angelov / Shutterstock.comTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci