SOUTĚŽ: Kočičí jídelníček? Chutný, pestrý a zdraví prospěšný

15.9.2020 00:30   |   Soutěže
Vyhrajte jeden z balíčků od Brit, v němž jsou ukryty dobroty pro vašeho miláčka! Krmivo, které připomíná jejich přirozenou potravu, tedy vůni a chuť čerstvého masa.

soutěž

Kočky jsou svébytní tvorové… tak nezávislí, tak nekontrolovatelní. Každý chovatel ví, že není lehké se kočkám jen tak dostat pod kůži. Jak si tedy získat jejich srdce? Tím, že jim naservírujeme potravu, která splňuje přísné požadavky tohoto nadřazeného zvířete.

A pokud to nejen chutná, ale i pozitivně působí na zdraví, je předem vyhráno. Každý, kdo má tuto šelmu doma jistě potvrdí, že kdyby kočky mohly, nakupovaly by v lahůdkách či prodejnách se zdravou výživou.

Kapsičky Brit Care Fillets in Gravy svým složením odpovídají potravním potřebám koček. Kousky masa přinášejí uspokojení jejich loveckého pudu a zajišťují i přirozené bílkoviny nutné pro správnou výživu. Omáčka obsahuje látky, které pocházejí z masa, a kočce tak velmi příjemně voní a chutná.

Brit Care kapsičky jako jediné obsahují kombinaci bylin, které chrání dásně a močový měchýř – lichořeřišnici a rakytník. Lichořeřišnice je známá jako přírodní antibiotikum, které velmi účinně chrání močový aparát kočiček od bakteriálních zánětů.

Rakytník obsahuje intenzivní antioxidanty s protizánětlivými účinky, které chrání dásně od zánětů a zlepšují tak zdraví chrupu. Rakytník navíc vhodně působí na imunitní a trávicí systém a pozitivně ovlivňuje srdeční funkci.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

Na Božskou Sarah s Ivou Janžurovou

A protože každá kočka je originál, přináší nová řada masových kapsiček hned šest variant. Nechybí ani varianty pro koťátka a sterilizované kočky se specifickými výživovými potřebami.

Pro zdraví a dobrou kondici má smysl vybírat kapsičky bez chemie, obilovin, cukru, sóji či geneticky modifikovaných organismů. Řada kapsiček Brit Care je vyráběna v Česku a sestavena tak, aby chuťově ohromila každého kočičího strávníka.

Více informací i nápověda na kvízovou otázku na webu krmivo-brit.cz.

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 20. září 2020 včetně. Pro šest úspěšných luštitelů máme připraveny balíčky od Brit, každý v hodnotě 300 Kč.
Výherce zveřejníme v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Lichořeřišnice jako součást Brit Care kapsičky velmi účinně chrání kočky od bakteriálních zánětů

A) uší

B) dásní

C) močového aparátu
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci