Dopřejte si veselé okamžiky v Dedolese

10.7.2020 00:00   |   Tiskové zprávy
Letos je to všechno trochu jinak, možná jste se těšili na moře a nové světové zážitky. Dobrá, moře vám sice neumíme přivést. Co ale umíme, je zvednout náladu.

Dedoles

Vyberte si z našich letních vzorů a vyšperkujte svůj letní outfit. Vodu si můžete připomenout hravými letními vzory s rybičkami nebo plachetnicemi. Ať už je vaše léto kdekoli, veselo může být pořád.

Na dožínkových slavnostech se blýsknete s traktorem na jedné a kombajnem na druhé noze. Na výlety do ZOO si můžete vzít třeba ty zebrované nebo s plameňáky. A náladu vlahých letních večerů si umocníte ponožkami s pivem nebo vínem.

Na léto jsou výbornou volbou i bambusové ponožky. Výrobky z bambusových vláken jsou totiž prodyšné, dobře absorbují vlhkost a rychle schnou. Proto netrvalo dlouho a bylo jasné, že bambusové ponožky budou součástí i sortimentu Dedoles.

Bambus je navíc díky svému růstu rychle obnovitelným přírodním zdrojem. Na jeho pěstování nejsou potřebná žádná syntetická hnojiva, ani pesticidy.

V porovnaní s jinými plodinami není náročný na vodu. Tím, že nosíte bambusové ponožky s veselými vzory, rozveselíte svůj letní den stylově i odpovědně.

Mysleli jsme i na vyznavače kotníkových ponožek. V naší nabídce najdete veselé motivy i v této kompaktní verzi na léto.

Můžete si je i vtipně zkombinovat se spodním prádlem. Lehký, prodyšný materiál je základem pohodlného spodního prádla. Vsadili jsme na pohodlí i u střihu kalhotek.

Díky tomuto střihu nikde netahají ani netlačí. Kvalitní bavlnu a originální design oceníte v horkých letních dnech a možná i někde na koupališti.

Veselé letní dny s Dedoles!

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci