Novinka letní edice bohušovického SKYRU

9.7.2020 00:00   |   Tiskové zprávy
Letní limitovaná edice bohušovického SKYRU přináší novinku - zákazníci si mohou oblíbený zakysaný výrobek islandského typu nově vychutnat také v příchutích mango-maracuja a třešně-černý rybíz.

skyr

Zatímco prvně zmíněný SKYR se v loňském roce v nabídce už objevil, druhý z nich bude pro tuto sezonu úplnou novinkou. Stejně jako celá řada SKYR je i letní edice charakteristická minimem tuku (0,1 %) a vysokým obsahem bílkovin (až 12 g ve 100 g výrobku).

V rámci limitované letní edice rozšíří Bohušovická mlékárna řadu zakysaného výrobku islandského typu SKYR o příchutě mango-maracuja a třešně-černý rybíz. Totožně se sedmi příchutěmi stálé nabídky se obě novinky vyznačují minimálním obsahem tuku a vysokým obsahem proteinů.

Díky těmto nutričním hodnotám jsou všechny bohušovické SKYRY ideální součástí jídelníčku při redukčních dietách, zvyšování kondice, nabírání svalové hmoty a celkovém zlepšení životního stylu. Vhodné jsou také pro sportovce, děti, seniory nebo těhotné i kojící ženy.

Vedle nové limitované edice nabízí Bohušovická mlékárna na českém a slovenském trhu také varianty natur (bez příchutě), jahoda, brusinka, broskev-meruňka, višeň-čokoláda a vanilku i borůvku se sníženým obsahem cukru. Všechny bohušovické SKYRY jsou vyrobeny z mléka od českých farmářů.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci