Už máte vybrané plavky podle letošních trendů?

23.6.2020 00:00   |   Komerční články
Léto je za rohem a vy byste chtěli vychutnávat vodu a slunce v loňských plavkách? To snad ne! Nemusíte mít postavu modelky, ale plavky by měly být pode letošních trendů.

Astratex

Podívejme se do nabídky společnosti Astratex, která patří ke špičce českých e-shopů, na pět zásadních trendů nadcházející sezony, které nejen vypadají dobře, ale také lichotí každé postavě.

Při nákupu plavek je dobré vzít v potaz i použitý materiál. Důkladné zpracování je totiž důležitým předpokladem, aby plavky vydržely déle než jednu sezonu. Dnes už ale můžete vybírat i podle technologií. Věděli jste například, že existují plavky s ochranným faktorem proti slunci?

1. Geometrie a průstřihy

Stačí přidat červenou rtěnku a široký klobouk a proměníte se ve filmovou hvězdu. Přesně tak působí plavky s asymetrickým střihem nebo s průstřihy. Pokud si vyberete plavky vcelku, chytře odvedete pozornost například od většího bříška.

Plavky Vallarta sází na perfektně propracovaný střih. Mají skryté vyztužené košíčky s vyjímatelnými vycpávkami. 

2. Nápaditý vršek

Zvlášť pokud máte menší poprsí, vybírejte si plavky, které mají zdobený vrchní díl. Mohou to být nápaditě řešená ramínky, volánky, ale třeba i mašle či uzly. Módní geometrické vzory tomu jedině nahrávají.

Například jednodílné plavky Rina působí přímo jako pocta extravaganci. Rafinované průhledy, originální vzor a dokonalý střih se skrytými košíčky z vás udělají hvězdu pláže. Zvýrazněný pas odvede pozornost od větších hýždí.

Dokonce i šněrování – jak dokazují jednodílné plavky Sibila, více sluší menším prsům. U větších by naopak mohlo působit příliš vulgárně. Zároveň právě díky šněrování vypadají jednodílné plavky velmi dobře i na postavě s menším poprsím - zvýrazňují její křivky.

3. Chytré lemování

Jestli naopak chcete poprsí opticky zmenšit, vybírejte vršek složený ze dvou barev či vzorů. Odlišné lemování lze chytře využít i u spodního dílu - bříško s ním vypadá menší, boky užší.

Třeba dvoudílné plavky Alex jsou založeny na kontrastu. Pastelové barvy a perfektní střih podprsenky dokážou zkrotit i bujnější poprsí. Širší ramínka zajišťují, že podprsenka rozloží váhu vašeho poprsí, a tak jsou plavky nesmírně pohodlné.

Lemování lze využít i u plavek vcelku, jak dokládají Avantgarde. Tmavé části na bocích opticky zúží a vytvarují postavu. Černá chytře alternuje i větší vykrojení spodní části plavek.

4. Tmavý spodní díl

Pokud máte hýždě větší než Kim Kardashian, pořád to neznamená, že je máte schovávat. Ostatně i ona je pyšně ukazuje. Tanga raději odložte (ostatně ani na modelkách nevypadají úplně vkusně), ale spíš než kalhotky s nohavičkou volte klasický střih.

Může mít třeba vyšší pas, ale vykrojení se nebojte. Mnohem lepší je zvolit černou barvu oproti barevnému či vzorovanému vršku - zkrátka chytře odveďte pozornost.

Jednička s hvězdičkou za eleganci dostávají jednodílné plavky Mahonda. Mají všité vyztužené košíčky a kromě tmavé spodní části ještě jednu super vychytávku: přední část je podšitá stahujícím úpletem se systémem Tummy control, který nenásilně formuje bříško a pas.

Jestli se nemůžete rozhodnout, zda raději jednodílné nebo dvoudílné plavky, zvolete tankiny, například Etno. Nabízejí více využití, než se zdá.

Při opalování je jednoduše vyhrnete, černé kalhotky se snesou s jakýmkoli jiným vrškem a vrchní díl můžete nechat na sobě i při odchodu z plovárny, stačí doplnit maxi sukní a je to.

5. Barevná geometrie

Anglicky se tomu říká colorblocking: Vezmete několik pestrých barev, které k sobě zdánlivě neladí, a dáte je hned vedle sebe. Trend plný barevných kontrastů a geometrických tvarů skvěle funguje, i co se plavek týče. Vždyť kdy jindy než v létě jsou povoleny bláznivé kombinace, a to v jakémkoli věku.

Podívejte se třeba na Phoebe! Optimistické, pestré, prostě dokonale letní. Plavky bez kovových prvků, vše na oblíbené zavazování.

V trojúhelníkových košíčcích jsou ukryté vyjímatelné vycpávky, volánky na spodním dílu ocení ženy s chlapeckou postavou - dodávají totiž ženské linie bokům.

Kompletní nabídku na letošní léto, tedy i pánských a dětských plavek,  najdete na stránkách Astratex.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci