Mnoho zdravých chutí a lásky ve sklenicích BIG BOY

1.4.2020 00:00   |   Komerční články
Příběh zdravého produktu, který dobře chutná, přitažlivě vypadá a je vyráběný s láskou, se začal psát před čtyřmi lety. Dnes společnost Big Boy dodává na trh mnoho druhů pochoutek v nejvyšší kvalitě.

BigBoy

K nejoblíbenějším patří Brownie a Slaný karamel, produkty, které vznikly ve spolupráci s mamablogerkou roku 2018. Značka Big Boy vyrábí pochoutky ve sklenicích s poutavým designem a zákazníkům nabízí i možnost vybrat si vlastní etiketu.

BIG BOY® Brownie @mamadomisha

Lískooříškové máslo (250 g) s extra porcí kakaa obsahuje nejkvalitnější na sucho pražené lískové ořechy z oblasti Mortalle v Itálii a výběrové kešu ořechy. Dokonalou chuť másla zvyšuje italské kakao, máslo ghí, kokosový cukr a výběrová čokoláda s velmi netradiční hořko-mléčnou chutí z oblasti Los Bejucos v Dominikánské republice.

Netradiční máslo s intenzivní čokoládovou chutí, která je typická pro klasické americké brownie, se stává po prvním ochutnání návykové. Je ideální na vaření, k dochucení sladkých pokrmů nebo k přímé konzumaci.

BIG BOY® Slaný karamel @mamadomisha

Arašídy, karamelová čokoláda, kokosový cukr a himálajská sůl. Suroviny přetvořené do jemného arašídového krému vytvářejí vynikající kombinaci chutí, které se nedá odolat.

Nejpopulárnější příchuť posledních let – slaný karamel, si nedokáže odříci ani Mama Domisha. „Tak jako někdo miluje vůni kokosu, já miluju slaný karamel. A v kombinaci s arašídovým krémem je to dokonalé. První sklenici jsem snědla za dva dny!”

Ideální na vaření, k dochucení sladkých a slaných pokrmů nebo k přímé konzumaci.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci