Kores, to jsou tradice a radost z novinek

17.2.2020 00:00   |   Komerční články
Kores, rodinný výrobce a inovátor kancelářských a školních potřeb se úspěšně drží na trhu od roku 1887, protože ctí nejen kvalitu, ale také inovaci svých výrobků.

kores

Každý rok přichází s mnoha novinkami, jež oceňují po celém světě. Samozřejmě je příjemné slyšet a číst, že část úspěchu mají na svědomí i české ruce z výrobního závodu v jihočeském Strmilově.

S čím letos vyráží Kores za svými uživateli v kancelářích, školách a dílnách? Představme si několik aktuálních novinek těchto týdnů:

Na trh přichází popisovače Kores K-Marker Permanent P1 & K-Marker Whiteboard W1 nyní také v praktickém tenkém provedení! Unikátní patentovaný design popisovačů je spolu s jemným hrotem ideální pro každodenní použití.

K – Marker Permanent tenký

Jemný hrot nového popisovače nezanechává stopy, písmo či linie rychle zasychají a Marker tak poskytuje pohodlné psaní. Je netoxický - neobsahuje xylen, toluen ani benzen.

Vyznačuje se vysokou intenzitou zářivých barev. K dostání jsou popisovače v sadách po šesti (mix barev: růžová, tyrkysová, oranžová, hnědá, fialová, světle zelená) a 10 kusech (mix barev: modrá, černá, červená, zelená, růžová, tyrkysová, oranžová, hnědá, fialová, světle zelená).

K – Marker Whiteboard tenký

Marker Whiteboard tenký je vysoce kvalitní tenký popisovač s jemným hrotem, který ocení všude tam, kde píší na bílé tabule. Písmo je snadno smazatelné beze stop i suchou metodou.

Vynikající intenzita zářivých barev je v nabídce v sadách po čtyřech (černá, modrá, zelená, červená), šesti (růžová tyrkysová, oranžová, hnědá, fialová, světle zelená) a 10 kusech (černá, červená, zelená, modrá, růžová, tyrkysová, oranžová, hnědá, fialová, světle zelená).

Kromě toho, že je netoxický, bez xylenu, toluenu a benzenu a lze použít také na sklo a jiné neporézní povrchy má i další přidanou hodnotu - hladký a moderní design je ozdobou na každém stole...

High Liner Pastel

Především studenti a ti, kdo při své práci potřebují dobrou orientaci v textech, ocení další letošní novinku od Koresu - tenký zvýrazňovač vysoké kvality, který poskytuje svému uživateli šestici atraktivních pastelových barev.

Univerzální inkoust je postaven na vodní bázi a přesto nevysychá ani při dlouhém otevření. A kromě toho má i delší životnost, také proto, že je odolný vůči UV záření.

Ořezávátko Migoo

Tužky ani pastelky by neměly chybět na žádném stole. A jak by se špatně psalo a kreslilo, kdyby nebyly správně ořezané. Umí to zařídit Migoo - nový, originální a barevný doplněk na vašem pracovním a psacím stole.

Migoo je vysoce kvalitní dvojité ořezávátko jak pro velikost jumbo pastelek a tužek, tak pro klasické velikosti. Unikátní design je podtržen pěti krásnými barevnými variantami. Odpadní zásobník umožňuje čisté ořezávání téměř kdykoliv a kdekoliv.

Sacapuntas kovové ořezávátko

Kdo potřebuje malého, ale účinného černého či stříbrného pomocníka na tužky a pastelky, může sáhnout po Sacapuntasu, novém kovovém ořezávátku velmi vysoké kvality.

Díky malým rozměrům je Sacapuntas velice skladné do penálu a manipulace s ním je velmi snadná.

KoresTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci