V kelímcích bohušovických SKYRŮ se letos zabydlel štrúdl a švestka

3.2.2020 00:00   |   Vaření - ČLÁNKY O VAŘENÍ A JÍDLE
Stejně jako v minulém roce, i letos s sebou zima přinesla limitovanou edici SKYRU z Bohušovické mlékárny. Po několik měsíců tak můžete své chuťové buňky rozmazlovat lahodnou chutí švestky a skořicí provoněným štrúdlem s jablky.

V kelímcích bohušovických SKYRŮ se letos zabydlel štrúdl a švestka

Zatímco první ze zmíněných příchutí je v rodince SKYRU nováčkem, druhá se v regálech zabydlela už minulou sezónu a po letním odpočinku se znovu vrací na scénu.

Jak se minulou zimu ukázalo, SKYR a štrúdl jsou dvojka, které to dohromady náramně ladí. Když tedy po letní pauze v Bohušovicích přemýšleli, jaké příchutě nabídnout zákazníkům v rámci zimní edice tentokrát, volba byla jasná – SKYR jablko-štrúdl musí opět do prodeje.

Společnost mu v regálech obchodů dělá benjamínek řady SKYR švestka, který je pro tuto zimu naprostou novinkou.

V kelímcích obou limitovaných příchutí najdete pořádnou dávku bílkovin (až 10 %), minimum tuku (0,1 %) a vyvážený podíl sacharidů. Samozřejmostí je také vitamín D, důležitý pro kosti a správné fungování imunitního systému, a mléko pocházející od českých farmářů.

Díky zmíněným výživovým vlastnostem si mohou oblíbenou islandskou pochoutku dopřát sportovci, nastávající i čerstvé maminky a jejich nejmenší, senioři a všichni ostatní, kteří se jednoduše rádi stravují zdravě a chutně.

Do českých obchodů uvedla SKYR jako první Bohušovická mlékárna, a to v květnu 2016. Islandskou tradiční pochoutku z Bohušovic koupíte v prodejních sítích BILLA, Globus, Kaufland, Makro, TESCO, COOP, Žabka, Košík.cz, Rohlik.cz a dalších.

skyrcz.cz

Pošlete nám recept na svoji specialituPŘIDAT Máte oblíbené jídlo a rádi je vaříte druhým?
Podělte se s námiTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci