Začněte nový rok zdravě s jerky/sušeným masem!

28.12.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Nový rok bývá tradičně dobou, kdy se většina za nás rozhoduje, že v životě něco změní. Nejčastějším úkolem, který sami sobě dáváme, je zlepšit svůj životní styl, cvičit a zdravěji se stravovat.

jerky

Hmatatelným výsledkem těchto změn je pak pro mnohé z nás „lepší“ postava – pro někoho to znamená zhubnout, pro někoho zlepšit proporce a vytvarovat.

Pokud je to i vaším cílem, nebo někoho takového máte ve svém okolí, určitě vám udělá radost novinka od společnosti Fine Gusto – dárkově zabalená kolekce toho nejlepšího z nabídky největšího českého výrobce sušeného masa.

Sušené maso je i vhodným pomocníkem ke shazování povánočních kilogramů a pomůže plnit novoroční předsevzetí, pokud se týkají zdravého životního stylu nebo získání a udržení ideální figury.

Výběr produktů v praktické dřevěné krabici nejenže vypadá skvěle, ale zároveň je i cenově výhodnější, než zakoupení produktů jednotlivě.

Kromě hovězího masa je v nabídce i krůtí, jak jemně solené, tak v nejrůznějších příchutích. Praktické jsou také snacky – tyčinky se skvělou chutí a příjemnou konzistencí.

Stále oblíbenější jsou tzv. trail mixy, směsi složené ze sušeného masa, ořechů, semínek a sušeného ovoce, které poskytnou tělu nejen pořádnou dávku bílkovin, ale zároveň také zdravých tuků, sacharidů a vlákniny.

„Sušené maso je oblíbené u sportovců i cestovatelů, je ale vhodné pro všechny - třeba jako ´gaučová svačinka´, která je oproti brambůrkům či tyčinkám daleko zdravější,“ uvádí David Novák z Fine Gusto.

„Ani u televize není třeba ládovat tělo solenou smaženou hmotou, jsou daleko zdravější varianty, jako právě sušené maso,“ dodává Novák.

Všechny varianty dárkových balíčků najdete na finegusto.cz.Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci