Pro radost z dárku a vhodně stráveného volna o Vánocích

23.12.2019 01:00   |   Komerční články
Vánoce a příchod nového roku doprovází i několik dní volna. A tak bychom měli popřemýšlet nejen o tom, co všechno koupit našim dětem jako dárek pod stromeček, ale i jak jim pomoci naplnit volný čas.

Kores

Kores, rodinný výrobce a inovátor kancelářských a školních produktů, má pro vás několik tipů, jak obě věci spojit dohromady. Na trh celého světa dodává své výrobky už od roku 1887, jeho doporučení mají tedy určitě váhu...

Organizovat zábavu dětem znamená nejen nabídnout jim takovou činnost, která by je bavila, ale aby si z ní ti nejmenší také něco odnesli. „Objednejte“ u Ježíška například modelovací hmotu nebo prstové barvy.

Masi Kolor – modelovací hmota

Masi Kolor je antibakteriální a bezlepková modelovací hmota pro stimulaci a tvůrčí zábavu menších dětí. Vyniká dlouhotrvající jemnou modelovatelností.

Je ideální pro malé dětské ručičky, nelepí a nezanechává žádné barevné stopy!

Vaše dítě získá v Masi Kolor kreativní hru se čtyřmi pestrými, mísitelnými barvami a vtipnými razítky.

Dedi Kolor – prstové barvy

Víte jak tvoří výtvarná díla nejmenší umělci? Samozřejmě, přímo rukama, však jste jistě zrovna v tomto období s jejich výtvory zápasili při mytí dveří či leštění nábytku.

Malíři v nejranějším věku však mohou propadnout své vášni s prstovými barvami! Prstové barvy Dedi Kolor jim budou vyhovovat, protože dostanou pomůcku v intenzivních barvách vysoké kryvosti. A navíc v tubách unikátního ergonomického tvaru pro pohodlné používání nebo v malých kalíšcích o objemu 30 ml.

Dedi Kolor – prstové barvy stimulují kreativitu a rozvíjí jemnou motoriku a proto jsou ideální pro děti věkem do mateřinek.

A aby i rodiče z toho něco měli – Dedi Kolor jsou snadno vypratelné vodou a mýdlem a naše nejmenší nijak neohrožují, prortože jsou zcela netoxické.

Větší děti budou mít nepochybně větší nároky. Ale skoro každý kluk či holčička propadá malování, kreslení, omalovánkám… Pro ně Kores nabízí pastelky, tempery nebo akvarelové pastelky.

Mandalas pastelky

Pastelky Mandalas 50 barev tvoří soubor padesáti pastelek u vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání. Mají rámeček pro vepsání jména.

Tyto pastelky jsou ideální ro vybarvování antistresových omalovánek, zentangle a kreslení mandal. Výsledný efekt malého malíře určitě uspokojí, vždyť jeho dílo bude díky vysokému obsahu pigmentu zářit jasnými a intezívními barvami.

Témperas - temperové barvy

Pokročilejším malířům však jen pastelky stačit nebudou. Zkuste jim nabídnout tempery, charakteristické krycími rychleschnoucími nelesklými barvami s nesplývavými tóny.

Temperové barvy Témperas obsahují 12 intenzivních odstínů s vysokou krycí schopností. Jsou snadno mísitelné a ředitelné vodou a lze je použít na papír, kartón a plátno.

Ideální barvy do školy i pro volný čas mají unikátní patentovaný omyvatelný obal, který lze uchopit jako malířskou paletu.

Akuarelle – akvarelové pastelky

Možná pro někoho je krok do neznáma tip na akvarelové pastelky. Jde o speciální pastelky, které se dají rozmýt vodou. Stačí jen něco nakreslit na papír a štětcem navlhčeným ve vodě rozmazat. Výsledný obrázek má většinou sytější barvy a vypadá jako by byl namalovaný vodovkami.

Pastelky Akuarelle jsou stejně vhodné jak pro kreslení, tak pro malování. Snadno se rozmazávají a rozetírají a proto ideální pro děti i dospělé k vytvoření akvarelů.

Akvarelové pastelky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního lipového dřeva pro snadné ořezávání a dostupné v balení po 12 a 24 kusech.

Se slizem zabodujete

Posledním tipem, který ale určitě zabere hlavně u školáků je – sliz. Táhnoucí se sliz je u nich hitem číslo jedna. Doslova po něm šílí! A protože si ho vyrábějí z nejrůznějších chemikálií, je čas zasáhnout: Kores nabízí produkty na výrobu bezpečného domácího slizu.

Video

Hlavními složkami, které jsou naprosto bezpečné, jsou tekuté lepidlo Glufix 500 ml a Aktivátor. 200 ml. Kromě toho může být domácí sliz originální dalšími přísadami podle vlastní fantazie - třpytivými lepidly - Glitter Glue, Glitter Glue pastel, prstovými barvami – Dedi kolor, temperovými barvami – Témperas

Glufix 500 ml – tekuté lepidlo

Jde o tekuté transparentní lepidlo, které je vybaveno ventilkem, jenž zabraňuje vytékání a vysychání. Když z něj zrovna nechcet vyrábět sliz, lepí rychle všechny druhy papíru a textílie. Při použití papír nevlhne a nekroutí se.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci