Revoluce v prádelníku, tohle sexy prádlo musíte mít!

29.11.2019 00:00   |   Komerční články
Trendy, které jsou patrné v nových kolekcích prádla, potěší zejména ženy, které mají rády extravaganci. Přední značky a návrháři popustili uzdu fantazii a výsledkem jsou rozmanité fazóny.

TIMO

Těšit se můžete na sexy krajky, zimní květinové motivy, ale hlavně na výslunní se opět vrací samet! Tento luxusní materiál vás zaručeně přiměje udělat místo v prádelníku!

Nejde však jen o materiály. Znovuobjevení zažívají i kdysi velmi populární střihy. „K nim patří trojúhelníková podprsenka a také push-upka,“ poznamenává Markéta Jiráčková, obchodní ředitelka společnosti TIMO. Právě druhá jmenovaná podprsenka byla v minulých letech upozaděna, protože nevytvářela přirozený tvar ňader.

Designéři na ni však zapracovali a dámy, které si chtějí zvětšit nejen sebevědomí, mají opět skvělou pomocnici, kterou nyní nikdo na první pohled neodhalí. To u kalhotek jsou bestsellery neměnné. Stále jsou nejvíce žádané vysoké kalhotky (tzv. Bridget Jones podle stejnojmenného filmu) a brazilky. V kolekcích nechybí ani klasický střih a tanga. Z čeho tedy budete moci na podzim vybírat?

Sexy výrazné krajky

Na své si přijdou také bohémky a milovnice výrazných barev. To, že krajky mohou být neskutečně sexy, dokazují další kolekce. Je jedině dobře, že se i Češky osmělují a stále častěji si pořizují výraznější prádlo. Výrobci jim v tom jdou naproti. Barevné krajkové spodní prádlo s květinovým motivem může být rozhodně velmi zajímavým obohacením prádelníku.

Velký návrat sametu

Druhá polovina listopadu se nesla ve znamení výročí Sametové revoluce. Právě tento luxusní materiál se po letech opět objevil v kolekcích. Díky nejmodernějším technologiím, které umožnují vykouzlit úchvatné vzory, jde o nejzajímavější kousky, které budou k dostání. Inspirujte se jimi. Nechte krásu a lásku zvítězit nad komplexy a nedokonalostmi!

Šmrncovní jednobarevná klasika

Ty z vás, které nechtějí výrazné kombinace či potisky, se mohou na podzim těšit na jednobarevné kolekce. Nabízí luxusní materiál v kombinaci se sexy krajkou. Propracované střihy podprsenek a zajímavé detaily jsou samozřejmostí. O široké barevné škále ani mluvit nebudeme, podívejte se samy a přesvědčte se, že určitě potřebujete novou soupravu!

Věčná květinová romantika

V podzimních kolekcí nemohou chybět ani květinové motivy. Ovšem veselé pastelové barvy jara a léta vystřídaly ty mrazivé zimní. Takže pokud jste křehká princezna, zvolte něžné kvítky ve studených odstínech. Bát se však nemusíte, muž, který vás v tomto prádle uvidí, zcela jistě roztaje. Za to ručíme. I v těchto motivech je z čeho vybírat.

Zdroj: timo.czTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci