Šest tipů, jež pomohou začít se sázením na internetu

25.11.2019 00:00   |   Komerční články
Uvažujete o tom, že aktuálně začnete sázet? Proč ne? Ve zdravé míře a při troše znalostí nejen třeba z oblasti sportu vám to může přinést poměrně solidní zisky.

sázení

V každém případě se určitě nevyplatí žádná bezhlavá akce. Raději si o problematice kurzového sázení něco přečtěte a poté se můžete pustit do akce. I z toho důvodu vám nabízíme hned šest tipů, jež by vám mohly ve vašich začátcích pomoct.

Pečlivě volte sázkovou kancelář

V první řadě se zaměřte na výběr správné sázkové kanceláře. Dnes jich existuje celá řada a zvolit tu správnou nemusí být vůbec jednoduché. Orientovat byste se měli podle výše kurzů, které jsou aktuálně vypisovány na jednotlivé příležitosti a také podle několika dalších aspektů.

Typické jsou kupříkladu vstupní bonusy. Některé sázkové kanceláře nabízejí tato zvýhodnění až ve výši několika tisíc korun. Stejně tak se vyplatí brát v potaz třeba samotné online prostředí a orientaci v něm, případně vychytanou mobilní aplikaci. Alternativ je zkrátka poměrně hodně.

Výbornou volbou je třeba sázková kancelář Chance. Ta třeba nabízí 100% vstupní bonus až do výše 2000 korun! Live sázky, mobilní sázení a mnohé jiné příležitosti jsou pro ni samozřejmostí.

Rychlá registrace účtu hráče

Pokud jste si už vybrali sázkovou kancelář, tak hurá na věc! Stačí se jen zaregistrovat. Zadání údajů k registraci by mělo být krátkodobou záležitostí. Za několik málo minut nebude mít co dělat.

Důležité bude hlavně zadní vašeho emailu, na který vám přijde potvrzení o registraci. Emailová adresa se dá sice později změnit, ale ideálně volte takovou, kterou běžně používáte. Některé sázkové kanceláře umožňují při registraci také zadání promo kódu.

Vložení peněz na hráčský účet

Metod vkladů finančních prostředků na hráčský účet je poměrně hodně. Velmi oblíbené jsou především elektronické peněženky, mezi které patří zejména NETeller či Skrill a jiné. Není problém dobít si konto také prostřednictvím kreditní karty.

Ta se musí nejprve naskenovat, aby bylo ověřeno, že patří skutečně vám. V neposlední řadě je možné peníze posílat také přes bankovní účet, trvat to bude ale o něco déle.

Nezapomeňte na bonus

Novým zákazníkům jsou u sázkových kanceláří běžně nabízené bonusy. Proto se vyplatí zjistit si konkrétní procenta bonusů. Budete tak přesně vědět, jak na tom jste a na jak vysoké bonusy lze dosáhnout.

Každá sázková kancelář to má pochopitelně jinak. Čím vyšší procento, tím je bonus pochopitelně větší. Záleží ale také na tom, do jaké částky lze bonusy čerpat. Každá sázková kancelář to má jinak.

Vždy je ale nějaký strop stanoven. Jinak počítejte s bonusem pouze tehdy, když pošlete sázkové kanceláři určitou částku. Jen tak zdarma bonus nedostane nikdo.

První sázka

Máte-li na účtu finanční prostředky, můžete začít sázet. Rozhodně se zpočátku vyplatí neinvestovat do sázek nijak horentní sumy.

Před sestavením tiketu si projeďte analýzy, statistiky a další funkce webu konkrétní vybrané sázkové kanceláře. Až poté si sestavte tiket. Určitě není od věci vsadit ten první třeba jen na jednu jedinou příležitost.

Šance na výhru se vám samozřejmě zvýší, i když ta zřejmě nebude vysoká. Jde ale o první pokus, takže i malé peníze navíc se počítají a udělají vám velkou radost.

Výběr prostředků z herního účtu

Už jste se stačili adaptovat a vyhrát nějaké ty peníze? Na herním účtu je rozhodně nijak dlouhou dobu nechávat nemusíte. Není problém je vybrat co nejdříve.

Sázková kancelář může v tomto případě požadovat doklady vaší totožnosti, aby si ověřila, že jste to skutečně vy, kdo vybírá peníze. Po ověření účtu už lze libovolně vybírat dle vašeho přání.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci