Sháníte byt v Praze 6? Máme pro vás několik tipů

14.11.2019 00:00   |   Komerční články
Uvažujete o bydlení v hlavním městě? Aby ne! Praha je optimálním místem pro život jak z hlediska dostupnosti pracovních příležitostí, tak i kulturního a jiného vyžití.

bydlení
Naším tipem je konkrétně obvod Praha 6 řadící se mezi nejznámější rezidenční lokality v Praze. Jedná se městskou část, která se dokázala odpoutat od všudypřítomného turistického ruchu.

Přitom se do centra hlavního města dostanete velmi pohodlně jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem. Kde byste bydleli raději? V nějaké historické budově, jež byla zrekonstruována, nebo v rámci nového architektonického projektu? My vám představíme hned tři, které stojí za to.

Prestižní adresa na Břevnově

Výbornou volbou je bezesporu bydlení v Praze 6 na Břevnově. Právě tady se nachází nově postavené bytové domy. Vybrat si tady můžete třeba mezonetové byty ve čtvrtém patře. Už při pohledu z takovéhoto bytu na vás dýchne neskutečné genius loci tohoto místa.

Vždyť historie této pražské části je velmi hluboká. Stačí se podívat na slavný Břevnovský klášter. Projít se můžete oborou Hvězda, případně si lze zajít do parku Ladronka. Alternativ je hodně. Prodej bytů v Praze 6 na Břevnově je celku rozmanitý.

Bubeneč Residence

Jen tak se procházíte Stromovkou a nakonec dorazíte domů do Bubenče. Zajímavá představa. Právě tato lokalita je v současnosti velmi oblíbená. Naším tipem je Bubeneč Residence. Už zahrada před průčelím objektu vás zaujme na první pohled.

Součástí celého objektu je mimo jiné i několik bytů disponujících stylovou zimní zahradou. Inteligentní elektroinstalace, nejmodernější vybavení nebo až dvě parkovací místa k bytové jednotce. To je pouze malý výčet toho, co získáte.

Resort Vokovice

Propojení dlouholeté historie sahající až na počátek 15. století a maximálního dostupného komfortu dneška. Přesně takto lze popsat Resort Vokovice. Vždyť právě on bral hlavní cenu v kategorii Best Residential Development & Developer, jež je součástí CIJ Awards Czech Republic 2018.

Nádherná je třeba Villa Baroque. Vybírat lze ale z více objektů v nabídce společnosti Homeland. Upozornit bychom měli třeba na prodej bytů ve Vršovicích.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci