Při vánočním úklidu nezapomínejte na pomocníky!

16.11.2019 00:00   |   Komerční články
K vánoční atmosféře bezpochyby patří i naklizená domácnost, aby se každý o svátcích mohl uvolnit a cítit se pohodlně. Už víte, jak na to, jaké pomocníky si přizvat? Pár rad, jak na rychlý a zároveň efektivní úklid, pro vás máme.

Druchema

Asi největší porci práce bude představovat kuchyň. Rozhodně využijete služeb Mefista. Nebojte, nejde o žádného vyslance pekla, ale o řadu mycích a čistících prostředků z Druchemy.

Mefisto jsou speciální čistící přípravky určené pro péči o domácnost, které si umí poradit s odstraňováním mastných a připečených nečistot.

 

A to z nerezových, smaltovaných nebo glazovaných povrchů, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a obklady – tedy prakticky se vším, co v domácnosti nalezneme.

Mefisto si poradí s veškerým úklidem a vy se hlavně vyhnete nepříjemnému drhnutí, promáčeným prstům a tepu, jako byste právě vyběhli minimálně schody do třetího patra.

MEFISTO Kuchyně výborně čistí nerezové, smaltované nebo glazované povrchy, jako jsou sporáky, trouby, grily, nádobí a kuchyňské obkladačky. Jeho gelová konzistence zaručuje, že přípravek nestéká ze svislých povrchů.

Také sklokeramická deska potřebuje jednou za čas opravdu pořádně vypulírovat. Kera MEFISTO ji snadno vyčistí od všech připečených potravin, mastnot a nečistot. Na povrchu desky zanechává tenký film, který snižuje ulpívání nových nečistot a usnadňuje další čištění.

Máte-li doma krbová kamna, jistě se těšíte, jak si u nich rodinka posedí. MEFISTO Na krbová skla vám pomůže odstranit saze a mastnoty ze skel dvířek krbových kamen, ale i prosklených vložek krbů a grilů.

Kuchyňskou linku vykliďte a důkladně vymyjte. Také méně používané a tedy méně myté nádobí je potřeba zbavit prachu či mastnoty, kterým se v kuchyni nikdy úplně nevyhnete. Rozhodně se vyplatí přizvat na pomoc vysoce účinný, mycí, čisticí a odmašťovací prostředek MEFISTO Na nádobí.

Mefisto zahrnuje ale také speciální přípravky speciální přípravky na podlahy a také univerzální čistící prostředky, které využijete v celé domácnosti.

rekTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci