Barvy Paříže v paletce od Bourjois

25.10.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Paříž, synonymum pro lásku, krásu, módu, kulturu. Dechberoucí město, které tepe životem v každé své uličce, v každém parku, kavárně, v divadlech, na nábřežích Seiny, v každičkém svém zákoutí.

Barvy Paříže v paletce od Bourjois

Francouzská kosmetická značka Bourjois se při tvorbě svých produktů vždy inspiruje pařížským stylem a elegancí. Nové paletky Beau Regard 4-in1 Eye Palette nejsou výjimkou. Už když se na ně podíváte, dýchne na vás Paříž.

Place de l´Opéra, Rue de Café, Quai de Seine ... to jsou názvy tří druhů těchto paletek. 4 in 1 znamená čtyři produkty v jedné paletce. Najdete zde nejen oční stíny (lesklé i matné), ale také podkladovou bázi, díky které líčení vydrží až 10 hodin, rozjasňovač, který můžete použít nejen na oči, ale i na lícní kosti a oční linku pro dramatičtější nalíčení očí.

Navíc stíny můžete aplikovat jak na sucho, tak i s namočeným aplikátorem pro dosažení výraznějších a sytějších odstínů barev. Stylové a zároveň praktické balení s magnetickým zavíráním, doplněné o integrované zrcátko a dvojitý aplikátor, bude ozdobou vaší kosmetické taštičky. Můžete si vybrat ze tří druhů.

Romantická paletka s názvem Place de l´Opéra je inspirovaná podvečerní atmosférou tohoto náměstí, kterému vévodí Garnier opera se svou sluncem ozářenou střechou. Najdete v ní odstíny lesního ovoce, růžové a béžové.

Klasická nude paletka Rue de Café je inspirovaná útulnými pařížskými kavárnami, především Café de Flore, s vůní čerstvě upečeného croissantu, horké čokolády a kávy. Najdete v ní odstíny teplé béžové, hnědé a čokoládové.

Magická Quai de Seine je do zlata a vínova laděná paletka, inspirovaná večerní atmosférou v Guinguette a západem slunce nad pařížskou Seinou. S paletkou 4-in1 Eye Palette si snadno vytvoříte úžasné líčení očí od denního až po večerní, přesně takové, jaké zrovna chcete. Staňte se malířkou a začněte kreslit svůj příběh z Paříže.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci