Již nyní investujte do budoucnosti své pleti

1.10.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Kdo by netoužil po mladistvé, pevné a porcelánové pleti, jakou oslňují Korejky? Nový Pre-Aging krém ALCINA inspirovaný právě Koreou a žhavými trendy v oblasti péče o pleť přináší cílenou hydrataci s efektivní silou účinných látek proti stárnutí pokožky pro ženy od 25 let.

Alcina

Pleť Korejek vyniká rovnoměrnou a dobrou hydratací a na první pohled působí dokonale. Za jejím tajemstvím se skrývá prevence, která ve vhodný čas zabraňuje vzniku vrásek, pigmentových skvrn a ztrátě pružnosti, a především pak každodenní péče o pleť čítající až deset různých kroků.

Ačkoliv se i my Evropanky o svou pleť staráme čím dál pečlivěji, takto časově náročnou péči si dokáže představit málokterá z nás. ALCINA proto v novém krému spojila korejské i evropské trendy a rituály a vytvořila Pre-Aging krém, který představuje novou éru efektivní péče o pleť.

Pre-Aging krém

Nový Pre-Aging krém obsahuje biotechnologickou pavučinu inspirovanou Koreou. Tato překvapivá složka má schopnost rozprostřít se po pokožce jako jemná síť, aniž by zanechávala nepříjemný film. Díky ní do pleti lépe pronikají dodávané účinné látky, jako je křemík.

Křemík tvoří podstatnou součást pleti, respektive její vazivové tkáně. Má rozhodující roli při tvorbě kolagenu a elastinu a stará se o zpevnění a vypnutí pleti. S přibývajícím věkem však jeho obsah v pokožce výrazně klesá. Pre-Aging krém jej pokožce opět dodává a napomáhá tak k oddálení procesu stárnutí pleti.

Funkční díky galenice

Spolu s obsaženým křemíkem a biotechnologickou pavučinou hraje v krému podstatnou úlohu také galenika. Právě ta zajišťuje, že se aktivní látka dostane na to správné místo, kde bude působit co nejefektivněji.

Z toho důvodu najdeme v kosmetických přípravcích vedle samotných účinných látek také pomocné látky jako oleje, lipidy či mastné kyseliny. Právě jejich vzájemná kombinace je často důležitější než samotné účinky jednotlivých látek.

Přípravky ALCINA jsou vyráběny tak, aby byl jejich účinek co nejefektivnější a současně byly pro pleť maximálně snesitelné. Proto ctí zásady galeniky a při vývoji úzce spolupracuje s dermatology a odborníky na kosmetiku. Na začátku je vždy důkladný vědecký výzkum, vývoj na základě přísných farmaceutických norem a poté testování na renomovaných klinikách.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA v průběhu října 2019.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci