SOUTĚŽ: Vyhrajte Bi-Oil Gel pro suchou kůži!

8.10.2019 00:30   |   Soutěže
Trápí vás suchá kůže? Nejste sami, ale máme pro vás tip! Bi-Oil uvedl na trh novinku s přelomovým složením, ve kterém unikátně nahrazuje vodu olejem - Bi-Oil Gel pro suchou kůži. V naší soutěži ji můžete vyhrát.

soutěž

Od nepaměti se v péči o pokožku používaly oleje. Ale zhruba před 100 lety se vše změnilo rozšířením používání emulgátoru, který umožnil zkombinování oleje a vody, čímž vznikl krém, který si většina zákazníků zamilovala.

A tak začaly oleje postupně mizet a krémy zaujaly místo na výsluní v oblasti péče o pokožku. Jenže jsou z velké většiny tvořeny vodou, nezřídka to bývá až 70 procent. Na pokožce se ale voda vypaří a přípravek tak nepřináší žádný dlouhodobý efekt.

DALŠÍ SOUTĚŽE na portálu ŽenyproŽeny:

Krmítka jsou lepší než televize

Bi-Oil je nejprodávanějším výrobkem na jizvy a strie ve 26 zemích. A  nyní se stal se  základem nové generace péče o suchou kůži. Obsahuje pouze tři procenta vody, což je dostatečné množství pro rozpuštění zvlhčovadel. Ty na sebe vážou vodu v okolí a vnějších vrstvách kůže.

Pokud ale máte suchou pokožku, ochranná olejová vrstva na jejím povrchu nepracuje tak, jak by měla, a dochází k úniku vlhkosti. A právě tomu olejová složka v Gelu pro suchou kůži zabraňuje.

Uživatelé tělových mlék, krémů a másel jsou zvyklí aplikovat velké množství přípravku k pokrytí požadované oblasti pokožky. Naproti tomu u Bi-Oilu Gelu pro suchou kůži budete potřebovat pouze zlomek tohoto množství právě díky unikátnímu složení na bázi oleje.

Zákazníky potěší i úsporně vytvořený obal novinky od Bi-Oilu. Není zbytečně zvětšený dvojitými stěnami ani dnem a neschovává se ani ve velké kartonové krabici. Takže i když se to možná nezdá, tak 50 ml Bi-Oil Gelu pro suchou kůži má úplně stejný obsah jako váš pleťový krém.

Jak vyhrát v naší soutěž?

Odpovězte správně na kvízovou otázku do 13. října 2019 včetně. Pro čtyři úspěšné luštitele máme připraveny balíčky s novinkou - Bi-Oil Gelem pro suchou kůži.
Výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem. Výhry zasíláme na adresy v České republice a také na adresy ve Slovenské republice (pro výherce ze Slovenska).

Kvízová otázka:

1. Bi-Oil je ve 26 zemích nejprodávanějším výrobkem na

A) ekzém

B) vrásky

C) jizvy a strie
———————————————————————
* Odpověď uveďte do Soutěžního formuláře ve tvaru:
1. A) nebo 1. B) nebo 1. C)

Soutěžní formulář

Zavazujeme se, že vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.
Tiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci