Zabavte své ratolesti doma i na cestách!

26.9.2019 00:00   |   Komerční články
Podzimní plýskanice se blíží. Přinášíme tipy na tři aktivity, díky kterým zabavíte své děti na dlouhé hodiny. Máte v plánu dlouhý výlet? Nachystejte si naše aktivity na cesty a děti se nebudou nudit ani chvilku!

zabavte děti

Hra na cesty

Co potřebujete: vytisknout si aktivitu doma, propisku nebo fix

Skvělý tip na hru na cesty je cestovní bingo! Zadejte si do vyhledavače „travel bingo“ a máte plno nápadů, které přizpůsobíte věku dětí ale i ročnímu období a místu, kam cestujete. Určitě se ve vaší rodině tato hra brzy ujme a děti ji budou milovat!

Pořiďte si kvalitní Cartridge, a můžete hrát celá rodina! Kdo dnes vyhraje cestovní bingo? Zaškrtejte všechny obrázky věcí, které kolem sebe můžete během cesty vidět, a pokud budete první, vyhráváte! Hurá na výlet!

Hra na doma

Co potřebujete: vytisknout si pár papírů

Nejlepší hra na světě, kterou můžete obměňovat podle věku dětí. Dá se hrát stejně dobře s tříletými, jako s puberťáky. Vytiskněte si dostatečný počet obrázků různých zvířat. Pro školáky můžete zvolit i variantu, kdy si na internetu najdete seznam různých aktivit.

Včas si zajistěte náplně Canon, aby vám nedošla barva. A co s tím vším? Tramtarará! Podle věku dětí zvolte způsob, jakým budou daný obrázek interpretovat – pantomimou beze slov nebo slovně? Větší děti mohou procvičit i angličtinu!

Kdekoliv

Co potřebujete: pouze pár nápadů

Opět aktivita, při které zabavíte děti všeho věku. Máte-li na hlídání více dětí, bude ještě větší legrace. Jeden z nich bude hlavní aktér, po kterém se zbytek bude dokonale opičit. Opět aktivitu přizpůsobte věku dětí. Jedno z nich ukáže tělocvičný prvek, zvíře, každodenní aktivitu, grimasu nebo předem dohodnutou činnost a ostatní ji musí uhodnout a provést stejně.

Chcete si zvednout náladu? V tom případě je tato aktivita skvělým nápadem, jak se od srdce zasmát!

Užijte si příjemné chvíle s dětmi doma i venku!

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci