Crocs Classic jsou ideálním doplňkem po celý rok

17.8.2019 00:00   |   Tiskové zprávy
Ať už jsou Crocs Classic součástí jakéhokoli vašeho outfitu, vždy si můžete být jistí, že díky módnímu comebacku děrované siluety dřeváku a rostoucí popularitě značky máte stylové obutí.

crocs

Spolu s komfortem, který lehká a přitom odolná bota nabízí, jsou ideálním doplňkem po celý rok. V zimě oceníte jejich praktičnost, když se do nich obujete z lyžařských bot, a to klidně hned na parkovišti pod sjezdovkou.

Díky obojživelnosti materiálu CrosliteTM, kterému sníh nevadí, vám budou nohy děkovat celou cestu domů.

Model Crocs Classic Lined pak nabízí navíc vrstvu měkkého umělého kožíšku, ve kterém budou vaše chodidla jako ve vatě. V aktuální kolekci je k dispozici široká paleta jednobarevných modelů, ale i třpytivých provedení nebo varianta s potiskem inspirovaným norským vzorem.

V dětské kolekci jsou letos k dostání Crocs Classic Charm rovnou ozdobené na pevno přidělanými odznáčky, které vždy upoutají dětskou pozornost, a jsou proto velmi oblíbené. V růžové barvě s motivy pro princezny a v modré pak s tématikou pro všechny malé fotbalisty.

A pro všechny ostatní tu jsou odznáčky Jibbitz, kterými si můžete boty od Crocs libovolně ozdobit a měnit tak jejich vzhled, jak vás jenom napadne. Jibbitz není nikdy dost a vybírat můžete z nespočtu témat - od zvířat přes počasí, jídlo, sporty nebo cestování.

Početnou základnu tvoří i zástupci oblíbených dětských hrdinů. Vytvořte si svoje autentické Crocs a užijte si v nich spoustu zábavy.

rTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci