Paní učitelce s láskou

20.6.2019 00:00   |   Komerční články
Konec června je pro všechny školáky jedním z nejoblíbenějších období roku. Známky jsou uzavřené a na děti čekají dva úžasné měsíce plné prázdninových příslibů a dobrodružství. Ještě před tím zbývá udělat poslední tečku za letošním školním rokem. Vysvědčení!

lukash

Pro někoho možná mohou být školní výsledky nepříjemným překvapením, ale ani špatná známka nestojí za to, aby zkazila slavnostní atmosféru, která ve třídách při tomto „obřadu“ panuje. Pro učitele znamená předávání vysvědčení vyvrcholení jejich celoroční snahy, za niž je zvykem poděkovat květinou.

Předvečer posledního školního dne většina květinářství praská ve švech a květináři mají plné ruce práce. Nejinak to bude i ve vinohradské květinové dílně a obchodu květinami luka:sh, kde s vámi vaše ratolest může třídní paní učitelce i všem oblíbeným pedagogům uvázat květiny vlastnoručně.

Pokud si na to netroufáte, zdejší floristé vám na přání vytvoří originální kytici z běžných i cizokrajných druhů květin.

V červnu jsou záhony plné barev, kvetou pivoňky, kopretiny, růže… „Řídíme se tím, co momentálně odpovídá období, a také tím, co nás baví. Někdy máme většinu pastelových barev květů, jindy pestrý mix tvrdých odstínů,“ prozrazuje Lukáš Tvrdý, zakladatel značky luka:sh.

Při tvorbě se snažíme ze zákazníka vytáhnout co nejvíce o osobě, pro kterou je kytice určena. Jen tak bude opravdu na míru. A nikdy nejdeme přes své zásady, nepoužíváme umělé přízdoby a celofán,“ dodává Lukáš Tvrdý.

A Šárka Hrdinová, spolumajitelka značky, Lukáše doplňuje: „Máme rádi netradiční odrůdy květů, neobvyklé nebo zapomenuté rostliny. Často je spojujeme s technickými prvky, jejich kontrast s křehkými květy je úžasný. Baví nás dělat věci jinak.“

Tak krásné léto a prázdniny!
lukash.floristTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci