Relax představuje novou kolekci slunečních brýlí

16.4.2019 00:00   |   Komerční články
Ostré jarní sluníčko láká nasadit si „růžové“ brýle. Česká značka Relax tohle přání může bezezbytku splnit, protože v nové kolekci, kterou právě představuje, je růžových modelů několik.

Relax představuje novou kolekci slunečních brýlí

Letošní kolekci dominují na čočkách i rámech jemné světlé tóny především modré, růžové a béžové barvy. Nechybí oblíbené gradientní čočky, někdy ploché, někdy osazené v modelech, kde byste je opravdu nečekali. Nová kolekce Relax je plná překvapení!

Dámy mohou být opravdové kočky, protože hitem letošního léta jsou brýle s kočičími tvary.

Model NICOLLET dodá každé majitelce rafinované přitažlivosti. Barevné obroučky, jemné a decentní zdobení oživí každý tvar brýlí. Potvrzuje to například model MADURA. Kombinace plastu a kovu nechá vyniknout eleganci v modelu THANET.

Tvar pilotek 100 x jinak se předvádí v unisexové kolekci.

U tohoto typu je současným trendem plochá horní hrana, od toho jejich název „flats“, kdy brýle jsou plošší a dělají obličej výraznější (model NORDEROOG).

Ploché zrcadlové čočky si oblíbilo mnoho zákazníků, a proto se objevují v nových barvách i v letošních modelech (model RENELL a RAKINO).

Pánské kolekci dominují polarizační brýle. Čočky s touto úpravou zabraňují nepříjemným odleskům, a proto je preferují hlavně řidiči (model ANATAHAN).

V letošní nabídce opět nechybí XL velikosti pro široké obličeje (model WARD).

Za zmínku určitě stojí, že značka začala používat k výrobě některých rámů moderní materiál CX Eco, který je ekologicky 100% rozložitelný a recyklovatelný.

Přitom je stejně lehký a odolný jako jiné materiály (model WARD).

Rodiče pořizují dětem sluneční brýle hlavně jako ochranu zraku při různých sportovních a volnočasových aktivitách.

Brýle Relax jsou proto vyrobeny z odolného, ale přitom lehkého materiálu s čočkami, které leccos vydrží (např. model DISSEI a KLIPPA).

Pokračujícím trendem v dětské kolekci jsou ikonické pilotky, po kterých touží snad každá malá slečna (model DECATUR).

Novinkou v segmentu optických rámů, které se prodávají v síti očních optik, jsou magnetické sluneční klipy.

Ty se jednoduše nacvaknou k dioptrickým brýlím. Praktické a elegantní řešení pro slunečné dny.

Seznamte se s nejnovější kolekcí brýlí Relax a vyberte si z trendů nadcházející sezóny model, který nejen poslouží očím, ale také podtrhne vaši osobnost.

reTiskové zprávy

Vzkaz redakciMáte dotaz či připomínky?Napište vzkaz redakci